تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
مسئول نمایندگی نهاد رهبری دانشگاه ارومیه:

شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث تقویت پایه‌های نظام شد

مسئول نمایندگی نهاد رهبری دانشگاه ارومیه گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث تقویت پایه‌های نظام شد.

کد خبر: ۴۷۷۰۵
۱۴:۰۱ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

شهادت حاج قاسم سلیمانی باعث تقویت پایه‌های نظام شد

دیدارنیوز ـ حجت الاسلام و المسلمین کیومرزی امروز ۱۶ دی ماه در جلسه هیات رئیسه دانشگاه ارومیه ضمن اشاره به جنایت‌های متعدد آمریکا در طول تاریخ علیه ایران گفت:این اولین بار نیست که آمریکا علیه ایران جنایت می‌کند چه قبل انقلاب در جریان کودتای ۲۸ مرداد و چه بعد از انقلاب ترور‌های مختلف، سقوط هواپیمای مسافربری ما و جنگ تحمیلی که علاوه بر پشتیانی، آمریکا بعضا به صورت مستقیم با ایران جنگ می‌کرد و علیه ما جنایت می‌کرد، همانطور که آن اتفاقات باعث تقویت نظام انقلاب اسلامی شد، این اتفاق نیز بار دیگر باعث تقویت نظام انقلاب اسلامی شد. 
 
وی با اشاره به استقبال پرشور مردم از پیکر شهید خاطر نشان کرد: این مراسمات خودجوش و مردمی خود نشان داد که مردم به ارزش‌های نظام و دین اعتقاد دارند، چون حاج قاسم سلیمانی صادقانه به نظام و اسلام خدمت می‌کرد.
 
حجت الاسلام کیومرزی با تاکید بر اینکه سوگواری پرشور برای سردار نشان از قدردانی از کسی است که برای حفظ ارزش‌های نظام زحمت کشید، ادامه داد: هر کس برای دین و این نظام مجاهدت کند، خداوند متعال اجرش را می‌دهد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی