تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

پیام صوتی منتسب به مسعود رجوی درباره شهادت سردار سلیمانی

بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، یک پیام صوتی منتسب به مسعود رجوی سرکرده گروهک منافقین در روز جمعه ۱۳ دی ماه منتشر شد.

کد خبر: ۴۷۵۷۷
۱۵:۵۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۸
شهادت سردار سلیمانی و پیام صوتی منتسب به مسعود رجویدیدارنیوز - درپی خبر شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فایل صوتی منتسب به مسعود رجوی سردسته گروهک منافقین در شبکه‌های اجتماعی روز جمعه ۱۳ دی ماه منتشر شد.
 
وی مدعی شده پیشتر سازمان اعلام کرد سردار سلیمانی و حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی به شهیدان لاجوردی و صیاد شیرازی باید بپیوندند.
 
اراجیف منتسب به مسعود رجوی در این فایل صوتی در حالی منتشر شده که پیشتر شواهد حکایت از مرگ وی داشت. چنانچه سازمان مجاهدین خلق با انتشار این پیام خواهان رفع شبهه در مورد مرگ مسعود رجوی است حداقل پیام مزبور با ضبط تصویری می‌توانست منتشر شود.
 
بیشتر بخوانید:
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی