تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

بازار یزد فردا تعطیل است

هیأت‌های مذهبی و بازاریان یزدی فردا دوشنبه با تعطیلی بازار و برگزاری اجتماعاتی عظیم ترور سپهبد قاسم سلیمانی را محکوم و انتقام سخت از عاملین این جنایت را خواستار هستند.

کد خبر: ۴۷۵۴۲
۱۳:۴۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

بازار یزد فردا تعطیل است

دیدارنیوز ـ در پی شهادت مظلومانه سپهبدحاج «قاسم سلیمانی» اجتماع عظیم هیأت‌های مذهبی و مردم یزد فردا دوشنبه ۱۶ دیماه در حسینیه امیرچخماق دارالعباده برگزار می‌شود.
 
این مراسم با حضور پرشور اقشار مختلف و اعضای هیأت‌های عزاداری استان از ساعت ۱۵ به همراه روضه خوانی، مرثیه سرایی و سینه زنی برگزار می‌شود.
 
در این راستان بازاریان و کسبه یزدی به منظور محکوم کردن جنایات آمریکا و دیگر مستکبران منطقه، مغازه‌های خود را تعطیل و در اقدامی خودجوش در اجتماعی عظیم شرکت می‌کنند.
 
اجتماع بزرگ بازاریان استان یزد فردا دوشنبه از ساعت ۸ صبح در مسجد ریگ یزد واقع در خیابان قیام برگزار می‌شود.
 
مردم یزد از روز جمعه مجالس عزاداری و سوگواری به مناسبت شهادت این سردار والا مقام برگزار کردند و علاوه بر محکومیت اقدامات آمریکا، انتقام سخت از آن را خواستار شدند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی