تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

احداث اولین فضای آموزشی به نام «سردار سلیمانی» در گیلان

مدیرکل نوسازی مدارس گیلان از احداث اولین پروژه آموزشی در کشور به نام شهید سپهبد قاسم سلیمانی در گیلان خبر داد.

کد خبر: ۴۷۵۴۱
۱۳:۳۷ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

احداث اولین فضای آموزشی به نام «سردار سلیمانی» در گیلان

دیدارنیوز ـ علی دقیق با تبریک و تسلیت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، اظهار کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی یکی از بزرگترین نماد‌های مقاومت ملت ایران و جهان است که باید یاد و خاطره ایشان را زنده نگه داریم و دلاوری هایش را نسل به نسل به فرزندان ایران اسلامی منتقل کنیم.
 
مدیرکل نوسازی مدارس گیلان افزود: کلنگ مجتمع آموزشی که پنجشنبه گذشته به نام دکتر محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری به زمین خورد با درخواست و موافقت وی به نام شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی تغییر نام یافت.
 
وی با اشاره به اینکه دکتر محمدباقر نوبخت بعد از سفر روز پنجشنبه، ۱۲ دی ماه به رشت و حضور در مراسم کلنگ‌زنی یک مدرسه خیرساز در گیلان که قرار بود به نام خودش نامگذاری شود، خواست تا این پروژه آموزشی به نام یک شهید مزین شود، گفت: به دنبال این ماجرا و شهادت مجاهد نستوه و سردار پرافتخار کشور شهید سردار سپهبد قاسم سلیمانی، ناصر قفلی رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز در پیامی پیشنهاد تغییر نام این مدرسه به نام سردار سلیمانی را مطرح کرد.
 
دقیق تصریح کرد: در پیام رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز آمده است «پیرو مراسم کلنگ‌زنی در شهر رشت که مقرر بود به پاس تلاش‌های دکتر محمد نوبخت معاون ریاست جمهوری در توجه به آموزش و پرورش و پشتیبانی و حمایت همه جانبه از خیرین مدرسه‌ساز به ویژه در افزایش اعتبارات پروژه‌های مشارکتی در سال‌های اخیر، این دبیرستان به نام ایشان نامگذاری شود و دکتر نوبخت در پیامی خواستار نامگذاری آن محل به نام یک شهید شدند؛ ضمن تقدیر از پیشنهاد و تلاش‌های ایشان و با توجه به شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی و عرض تسلیت این غم بزرگ، خواهشمند است پیرو پیشنهاد آن مجمع محترم پیگیری شود تا نام این آموزشگاه به نام سردار قاسم سلیمانی انجام شود».
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی