تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

هتل سیاسرد بروجن به پیشرفت ۸۰ درصدی رسید

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به لزوم تامین زیرساخت‌های گردشگری گفت: عملیات اجرایی احداث هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

کد خبر: ۴۷۵۱۳
۱۲:۰۰ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

هتل سیاسرد بروجن به پیشرفت ۸۰ درصدی رسید

دیدارنیوز ـ بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری مهرداد جوادی اظهارکرد: هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن در زمین به مساحت ۱۰ هزار متر مربع و زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع احداث می‌شود.
 
وی افزود: براساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته و برنامه زمان‌بندی، این هتل تا دو ماه دیگر و در اسفند ماه سال‌جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.
 
جوادی تصریح کرد: برای احداث هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن ۸۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی هزینه می‌شود.
 
وی بیان کرد: از این مبلغ ۴۰ میلیارد ریال از محل آورده بخش خصوصی و ۴۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات صندوق توسعه ملی تامین و هزینه خواهد شد.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اضافه کرد: تسهیلات صندوق توسعه ملی برای احداث این هتل با نرخ ۱۰ درصد و بازپرداخت ۷ ساله در اختیار متقاضی قرار گرفته است.
 
وی عنوان کرد: با بهره‌برداری از هتل ۳ ستاره سیاسرد بروجن ۳۰ اتاق و ۶۰ تخت به مجموع ظرفیت هتل‌های چهارمحال و بختیاری افزوده و ۲۵ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می‌شوند.
 
جوادی اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری به‌منظور جذب سرمایه‌گذاران و تسهیل در روند سرمایه‌گذاری بخش گردشگری استان تسهیلات لازم مانند صدور مجوز‌های قانونی، معرفی برای پرداخت وام و هماهنگی‌های دیگر را انجام می‌دهد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی