تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
مدیرکل استاندارد استان خبر داد:

۵۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد باطل شد

مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد از ابطال ۵۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد در این استان خبر داد.

کد خبر: ۴۷۳۳۲
۱۱:۳۰ - ۱۴ دی ۱۳۹۸

۵۸ پروانه کاربرد علامت استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد باطل شد

دیدارنیوز ـ بهمن رحمتی شنبه ۱۴ دی ماه در جمع خبرنگاران، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۰ فقره پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری و تشویقی در استان صادر، ۴۱ فقره پروانه تمدید و ۵۸ فقره پروانه دیگر ابطال و تعلیق شدند.
 
وی اظهارکرد: پروانه‌های صادره مربوط به واحد‌های تولیدی مصالح ساختمانی، شن ورماسه، بتن آماده، تأسیسات سیلندر پرکنی و صنایع غذایی است.
 
مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد را نشانه تعهد تولید کننده یا ارائه کننده محصول و خدمت به رعایت ضوابط و موازین و استمرار انطباق مشخصات کالا با استاندارد‌های ملی دانست.
 
رحمتی تصریح کرد: تولید، تمرکز، توزیع و فروش کالا‌های مشمول مقررات استاندارد اجباری، بدون علامت استاندارد یا با کیفیت پایین‌تر از استاندارد ممنوع است.
 
وی بیان کرد: بر این اساس، هر ساله مطابق طرح اجرای هماهنگ استاندارد کشوری، تمام مراکز عرضه و فروش فرآورده‌های مشمول استاندارد اجباری، کنترل شده تا از عرضه و فروش محصولات بدون علامت استاندارد خودداری شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی