تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی تبریز:

لوازم خانگی با قیمت واقعی توزیع نمی‌شود

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی تبریز گفت: ثبات قیمت بر بازار لوازم خانگی حاکم نبوده و کالا‌ها با قیمت واقعی توزیع نمی‌شود و برخی فروشندگان در این شرایط فرصت طلبی می‌کنند.

کد خبر: ۴۶۹۲۵
۱۳:۳۳ - ۱۱ دی ۱۳۹۸

لوازم خانگی با قیمت واقعی توزیع نمی‌شود

دیدارنیوز ـ محمد محمودی اظهار کرد: با ممنوعیت واردات لوازم خانگی، زمینه رقابت برای تولید داخل وجود ندارد و همین رویه سبب قیمت گذاری سلیقه‌ای بر روی محصولات داخلی شده است.
 
وی با بیان این‌که از سال ۹۷ شاهد رشد چشمگیر قیمت لوازم خانگی در بازار تبریز هستیم، افزود: قیمت‌ها نسبت به یک ماه گذشته هفت درصد افزایش یافته و قدرت خرید مردم روز به روز کاهش یافته است.
 
وی بیان کرد: در حال حاضر با کمبود مواد اولیه کالا‌های خارجی مواجه هستیم؛ از این رو قیمت گذاری این محصولات بسیار بیشتر از توان برای مصرف کننده است.
 
محمودی خاطرنشان کرد: تولید داخلی لوزام خانگی بیشتر سهم بازار را به خود اختصاص داده و خرید و فروش محصولات داخلی به تبع بیشتر از کالا‌های خارجی است.
 
وی همچنین در خصوص صادرات لوازم خانگی، عنوان کرد: آذربایجان شرقی پتانسیل بسیاری در حوزه صادرات دارد به شرط این‌که حمایت‌های لازم انجام شود و دولت مشوق‌های صادراتی را فراهم کند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی