تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
استاندار مرکزی:

شهرک گلخانه‌ای امان آباد نیازمند مجتمع بسته بندی است

استاندار مرکزی گفت: شهرک گلخانه‌ای امان آباد اراک نیازمند مجتمع بسته بندی است.

کد خبر: ۴۶۴۰۴
۱۵:۵۲ - ۰۷ دی ۱۳۹۸

شهرک گلخانه‌ای امان آباد نیازمند مجتمع بسته بندی است

دیدارنیوز ـ سید علی آقازاده امروز سه شنبه در جریان بازدید از گلخانه‌های امان آباد اراک و بررسی مشکلات این مجتمع‌ها بیان کرد: از اردیبهشت سال ۹۷ تاکنون پیشرفت ‍های خوبی در این شهرک انجام گرفته و با توجه به اینکه آب عامل توسعه و قلب تپنده این منطقه است، خوشخبتانه مشکل آب این منطقه نیز رفع شده است.
 
وی با اشاره به رونق تولید در این حوزه اظهار کرد: بانک کشاورزی، شرکت آب منطقه‌ای و سازمان جهاد کشاروزی در استان مرکزی و شهرستان اراک تلاش زیادی داشته اند که نباید این تلاش‌ها نادیده گرفته شود. معوقات بانکی تا حد زیادی در حال برطرف شدن است، اما کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش و مشکلات برق، قابل پیگیری است.
 
آقازاده تصریح کرد: امان آباد یک شهرک خصوصی است و مسلما اداره برق نمی‌تواند اقدام به برق کشی آن کند، باید موضوع روشنایی شهرک دنبال شود، اما کوتاهی در این رابطه صورت نگرفته است و اگر قوانین اصلاح شده و به روز بودند این مشکلات امروز وجود نداشت.
 
وی با بیان اینکه برخی از قوانین در هم پیچیده شده است، گفت: مسلما ما خواهان رفع مشکلات هستیم و در حوزه اختیارات اقدام می‌کنیم و در این راستا با هم افزایی مشکلات رفع شده و چرخ تولید نسبت به سال گذشته راحت‌تر به چرخش درآمده است.
 
استاندار مرکزی آسفالت شهرک را یکی از اقدامات لازم دانست و افزود: وظیفه ما حمایت و رونق تولید است و هرچه در این شهرک تولید افزایش داشته باشد استان بیشتر منتفع می‌شود و اشتغالزایی و صادرات افزایش می‌یابد. به هیچ عنوان به این بخش کم توجهی نخواهد شد.
 
آقازاده با تاکید بر اینکه این بازدید برای رفع مشکلات است، تصریح کرد: یکی از معضلات و ضعف‌های بزرگ در این شهرک نبود مجموعه سورتیگ و بسته بندی است. باید در این حوزه سرمایه گذاری خصوصی صورت گیرد و مرکزی برای پایانه صادراتی ایجاد شود که قطعا حمایت‌های لازم را از این اقدام خواهیم داشت.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی