تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان:

۲ واحد قصابی متخلف در سنندج پلمب شد

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان کردستان، از پلمب ۲ واحد قصابی در شهرستان سنندج به علت تخلفات بهداشتی و کشتار غیر مجاز خبر داد.

کد خبر: ۴۶۰۹۱
۱۰:۴۶ - ۰۴ دی ۱۳۹۸

۲ واحد قصابی متخلف در سنندج پلمب شد

دیدارنیوز ـ ناصر مخدوم اظهار کرد: کارشناسان ستادی اداره کل دامپزشکی در جریان بازدید از مراکز عرضه شهرستان سنندج برای دو واحد قصابی که اقدام به کشتار غیر مجاز دام و عرضه آن و همچنین فروش گوشت تاریخ مصرف گذشته کرده بودند پرونده حقوقی تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع کردند.
 
وی افزود: با دستور دادستان ۲ واحد یاد شده با حضور نماینده حقوقی این اداره کل در معیت مامور اداره اماکن نیروی انتظامی پلمب شد.
 
معاون سلامت اد اره کل دامپزشکی استان کردستان، خاطرنشان کرد: این ۲ واحد قصابی در شهرستان سنندج به علت تخلفات بهداشتی و کشتار غیر مجاز پلمپ شد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی