تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی:

فرار مالیاتی در بودجه ۹۹ زیر ذره‌بین دولت می‌رود

معاون نظارت مالی وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه‌دار کل کشور گفت: با فرار مالیاتی و مالیات معوق در بودجه سال ۹۹ برخورد جدی‌تری می‌شود.

کد خبر: ۴۶۰۶۱
۱۵:۵۴ - ۰۳ دی ۱۳۹۸

فرار مالیاتی در بودجه ۹۹ زیر ذره‌بین دولت می‌رود

دیدارنیوز ـ رحمت‌الله اکرمی روز سه‌شنبه در دیدار با استاندار سمنان در دفتر استانداری، ابراز داشت: برخی افراد از مواهب کشور استفاده می‌کنند، ولی مالیاتی پرداخت نمی‌کنند که برخورد جدی با این افراد در دستور کار دولت است.
 
وی تاکید کرد: رویکرد دولت در لایحه بودجه سال آینده بودجه مستقل از درآمد نفتی است. 
 
وی ادامه داد: در لایحه بودجه ۹۹ مالیات به عنوان یک درآمد پاک مورد توجه قرار گرفته، ولی این رویکرد به گونه‌ای است که به مردم و بخش تولید کشور فشار وارد نشود.
 
اکرمی خاطرنشان کرد: برگشت عواید حقوق دولتی مربوط به معادن سمنان به استان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
 
معاون نظارت مالی وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه‌دار کل کشور بیان کرد: عواید فروش خانه‌های سازمانی استان سمنان در سالجاری به استان بازگشته و تداوم این رویه مساله مهمی است که مدنظر قرار دارد.
 
رحمت الله اکرمی به منظور بررسی وضعیت اقتصادی و حضور در نشست با زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در استان به سمنان سفر کرده است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی