یک مسئول:

مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی، حمل ونقل وترافیک استانداری آذربایجان غربی گفت: بیش از ۷میلیارد تومان اعتبار از محل درآمد حاصل از جرایم راهنمایی و رانندگی استان برای رفع مشکلات ترافیک استان ابلاغ شده است.

کد خبر: ۴۳۸۸۹
۱۳:۲۹ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸

ابلاغ بیش از ۷ میلیارد تومان برای رفع مشکلات ترافیک آذربایجان غربی

دیدارنیوز ـ پیمان آرامون امروز ۱۳ آذرماه در جلسه شورای ترافیک استان و کمیسیون ایمنی راه‌ها در سالن شهید نیکخواه استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، افزود: در سال جاری ۷میلیارد و ۸۵۲ میلیون تومان اعتبار از محل درآمد حاصل از اعمال ماده ۲۳قانون راهنمایی و رانندگی استان برای توسعه راه‌ها وحل مشکلات ترافیکی استان به شورای ترافیک استان ابلاغ شده است.
 
آرامون بااشاره به اینکه آذربایجان غربی به دلیل شرایط توپوگرافی خود نیمی از سال دارای برف و یخبندان است، تصریح کرد: لازم است تمامی دستگاه‌ها با پلیس راه استان برای مقابله با گرفتاری در یخبندان و بارش‌های زمستانی هماهنگ شوند.
 
وی خاطرنشان کرد: تمامی ناوگان حمل ونقل عمومی استان و دستگاه‌های دولتی موظفند به دریافت معاینه فنی هستند.
 
مدیرکل دفتر فنی امور عمرانی، حمل و نقل وترافیک آذربایجان غربی به موضوع سهمیه بندی بنزین اشاره کرد و گفت: در روز‌های اولیه سهمیه بندی متاسفانه به بحث سهمیه تاکسی‌های بی سیم و سرویس مدارس کمتر توجه شده بود که با رایزنی‌های انجام شده ۱۰۰ لیتر به سهمیه این ناوگان اضافه خواهد شد.
 
آرامون با اشاره به اینکه ۸۰ درصد سرویس مدارس استان سواری پلاک شخصی هستند، اظهار کرد: همه سرویس‌های مدارس استان برای دریافت سهمیه خود موظفند در سامانه سپند ثبت نام کرده و بعداز تایید نهایی سهمیه به آن‌ها تعلق خواهد گرفت.
 
وی یاد آورشد: متاسفانه ۵۹ درصد از مشکلات راهور استان مربوط به ارومیه است.
 
آرامون با اشاره به اینکه طبق پیش بینی‌های هواشناسی در زمستان شاهد بارش‌های خوبی خواهیم بود، ادامه داد: پمپ‌های آب برخی زیر پل‌های ارومیه ازجمله پل پیامبر اعظم، خاتم النبیا، قهاری، ولی عصر نیاز به تعمیر و بازسازی دارد تا در هنگام بارش‌ها با مشکل مواجهه نشویم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم