مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی استان گلستان گفت: تمامی جایگاه‌های گاز طبیعی فشرده استان موفق به کسب تاییدیه ۱۶ بندی موارد بحرانی در فاز دوم استانداردسازی شدند.

کد خبر: ۳۸۵۵۷
۱۰:۱۶ - ۲۳ مهر ۱۳۹۸

تیتر امروز

استانداردسازی تمامی جایگاه‌های CNG گلستان

دیدارنیوز ـ عیسی افتخاری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون استانداردسازی جایگاه‌های CNG در دو مرحله در کشور اجرایی شده است. در مرحله اول این طرح در گلستان، ۱۰۰ درصد جایگاه‌ها موفق به استانداردسازی شدند. در مرحله دوم و در فاز کیفی‌تر که از ابتدای سال گذشته آغاز شده نیز منطقه گلستان با استاندارسازی تمامی ۵۸ باب جایگاه فعال CNG، جزء مناطق پیشرو از این حیث در کشور است.
 
وی بیان کرد: علاوه بر بازدید‌های روتین اداری توسط همکاران ما، بازدید‌هایی نیز در هر ساعت از شبانه‌روز و به‌صورت مشترک با کارشناسان استاندارد در نواحی چهارگانه گرگان، گنبدکاووس، کردکوی و مینودشت انجام می‌گیرد.
 
مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گلستان تصریح کرد: مردم استان می‌توانند در صورت مشاهده موارد ناایمن و خارج از استاندارد در جایگاه‌های CNG، موضوع را جهت رسیدگی و اعمال برخورد‌های قانونی به همکاران ما اطلاع دهند.
 
افتخاری گفت: مرحله سوم استانداردسازی جایگاه‌های CNG استان در حال انجام و پیگیری است. این مرحله شامل تست تحت‌فشار مخازن ذخیره‌سازی گاز در جایگاه‌ها است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: