فرمانده انتظامی ماکو از متلاشی کردن شبکه جعل گذرنامه و اسناد دولتی در ماکو خبر داد.

کد خبر: ۳۷۹۲۶
۱۳:۴۶ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸

شبکه جعل گذرنامه و اسناد دولتی در ماکو متلاشی شد

دیدارنیوز ـ سرهنگ حسین شهریار امروز در نشست خبری بااصحاب رسانه که همزمان با هفته گرامیداشت ناجا در ستاد انتظامی شهرستان ماکو ترتیب یافت، در تشریح عملکرد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در ماکو گفت: پلیس اطلاعات طی عملیاتی موفق به شناسایی و متلاشی کردن شبکه جعل گذرنامه و اسناد دولتی شد.
 
وی ادامه داد: جعل انواع مهر مربوط به ایران و ترکیه و سایر محصولات ضد فرهنگی، لپ تاپ و کامپیوتر از جمله اقلام کشف شده بود که در این خصوص ۱ نفر دستگیر شده است و بازجویی و روند پرونده ادامه دارد.
 
فرمانده انتظامی ماکو با تاکید براینکه در حوزه تصادفات افزایش چشمگیری نداریم گفت: وضعیت راه‌ها و تجهیزات جاده‌ها در بروز حوادث و تصادفات شهرستان نقش دارد.
 
سرهنگ شهریار همچنین از افزایش ۱۲ درصدی دستگیری‌ها طی سال جاری خبر داد و افزود: در بحث کشفیات مواد مخدر نیز طی ۶ ماهه نخست سال ۴۸ درصد افزایش وجود دارد.
 
فرمانده انتظامی ماکو همچنین از پلمپ ۲۲ مورد واحد‌های صنفی در شهرستان خبر داد.
 
وی بااشاره به افزایش ۲۳ درصدی جمع آوری معتادان در شهرستان نسبت به سال مشابه افزود: در جهت ارتقای موضوعات اجتماعی در شهرستان نیز شاهد افزایش ۱۶ درصدی توقیفات خودرو هستیم بگونه‌ای که خودرو‌هایی با شیشه‌های دودی با درصد بالا، ایجاد کننده‌های آلودگی صوتی و تغییر در وضعیت خودرو در صدر این موارد است.
 
سرهنگ شهریاری سرقت، مزاحمت، کلاه برداری، خیانت در امامت، درگیری و ... را صدر نشین عناوین جرائم در شهرستان بر شمرد و گفت: در این حوزه نیز شاهد رشد ۱۱ درصدی دستگیری‌ها هستیم.
 
وی همچنین اکثر سرقت‌ها در شهرستان را دزدی از خانه باغ‌ها و ماشین‌ها یاد کرد و گفت: غفلت و اعتماد بیش از حد از عوامل افزایش سرقت‌ها است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم