ورزشکاران چهارمحال و بختیاری در مسابقات قهرمانی پرس‌سینه کشور ۱۱ نشان رنگارنگ طلا، نقره و برنز در رده‌های سنی مختلف کسب کردند.

کد خبر: ۳۴۵۱۵
۱۰:۱۷ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۸

‍ موفقیت قوی مردان چهارمحال و بختیاری در مسابقات پرس‌سینه کشوردیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری، ورزشکاران استان در مسابقات پرس‌سینه قهرمانی کشور که در روز‌های ۱۱ تا ۱۵ شهریور ماه با شرکت ۴۰۸ ورزشکار از سراسر استان‌های کشور در ۴ رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی استان کردستان شهرستان مریوان برگزار شد، خوش درخشیدند.

 
از چهارمحال و بختیاری در رده سنی جوانان، عباس احمدی با رکورد ۸۵ کیلوگرم، جواد حق‎‌شناس با رکورد ۱۳۰ کیلوگرم، ابوالفضل عباسی با رکورد ۱۴۰ کیلوگرم، حسین سبزی با رکورد ۱۷۵کیلوگرم و داوود رک‌رک با رکورد ۱۸۷.۵ کیلوگرم به ترتیب در اوزان مختلف مقام دوم، سوم، دوم، اول و اول را کسب کردند.
 
همچنین در رده سنی نوجوانان حامد مرتضوی با رکورد ۱۵۰ کیلوگرم، جواد کبیری با رکورد ۱۰۰ کیلوگرم، سامان رک‌رک با رکورد ۱۵۰ کیلوگرم و کیارش قاعدی با رکورد ۱۳۵ کیلوگرم به ترتیب در اوزان مختلف موفق به کسب مقام اول، سوم، اول و دوم شدند.
 
شایان اسدی با رکورد ۱۵۵ کیلوگرم و ابراهیم شعله با رکورد ۲۶۵ کیلوگرم نیز در رده سنی بزرگسالان به ترتیب مقام سوم و اول را به خود اختصاص دادند.
 
تیم استان در رده سنی نوجوانان و جوانان موفق به اخذ مقام سوم و دو کاپ تیمی شد.
 
گفتنی است مربیگری و سرپرستی این تیم به ترتیب بر عهده ابراهیم شعله و محمد شیرانی بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم