دکتر قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم با دکتر سرمست استاندار قم دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۳۴۰۳۴
۱۳:۵۷ - ۱۲ شهريور ۱۳۹۸

دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی با استاندار قم

دیدارنیوز ـ به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، بهرام سرمست در دیدار با سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن انتصاب وی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم و آرزوی موفقیت برای وی گفت: دکتر قدیر از افراد با سابقه و شناخته شده در استان قم هستند و شناخت کافی و لازم را به مسائل بهداشت و درمان دارند.
 
وی همچنین ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر ایرانی خواه گفت: ایشان نیز سال‌ها زحمات بسیاری برای استان کشیده اند که از تلاش‌های ایشان نیز قدردانی می‌کنیم.
 
استاندار قم با تاکید بر گسترش گردشگری سلامت، توسعه زیرساخت‌های درمان و توجه به آموزش گفت: باید در زمینه بهداشت و درمان در استان قم به دنبال تحول بود و با برنامه ریزی در بهبود وضعیت موجود تلاش کرد.
 
دکتر محمدرضا قدیر سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این دیدار گفت: بنده با مجموعه بهداشت و درمان قم آشنایی کامل دارم و با کمک مجموعه استان به ویژه استاندار در راستای توسعه و بهبود وضعیت موجود تلاش خواهیم کرد.
 
وی بیان کرد: دکتر ایرانی خواه خالصانه و صادقانه در مجموعه بهداشت و درمان قم تلاش کردند که امیدواریم بتوانیم مکمل کار‌های ایشان بوده و در تکمیل برنامه‌ها بکوشیم.
 
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: توجه به موضوع درمان، غذا و دارو و آموزش و پژوهش و از سوی دیگر بهداشت امر مهمی است که در دستور کار خواهیم داشت و تحول و توسعه را در دستور کار داریم.
 
دکتر قدیر به حضور بیماران بین المللی در استان قم اشاره کرد و گفت: توسعه گردشگری سلامت امر مهمی است که در این راستا برنامه ریزی کرده و تلاش خواهیم کرد با همکاری دیگر دستگاه‌ها در زمینه بهبود این وضعیت بکوشیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم