بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی وزش باد به نسبت شدید در این استان تا پایان هفته جاری به ویژه در نیمه جنوبی و نوار شرقی آن تداوم خواهد داشت.

کد خبر: ۳۳۸۳۲
۱۱:۲۷ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

تداوم وزش باد به نسبت شدید در خراسان رضوی

دیدارنیوز ـ کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد طی این مدت بیشتر عصر‌ها رخ می‌دهد و در برخی از مناطق استان همراه با گرد و خاک پیش بینی شده است. 
 
فریدون سنگچولی افزود: افزایش ابرناکی آسمان نیز از روز چهارشنبه ۱۳ شهریور ماه در مناطق مختلف خراسان رضوی به ویژه در نیمه شمالی و غربی استان آغاز می‌شود.
 
وی همچنین به روند صعودی افزایش دمای هوا تا روز سه شنبه هفته جاری در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: با این وجود از روز چهارشنبه آتی نزول دمای هوا در مناطق مختلف استان رخ می‌دهد به طوری که تا پایان هفته جاری دمای هوا به میزان چند درجه کاهش خواهد یافت. 
 
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: بر این اساس بیشینه دمای امروز هوای مشهد ۳۰ درجه سلسیوس پیش بینی شده که فردا به ۳۲ درجه سلسیوس خواهد رسید، اما از روز چهارشنبه به تدریج بیشینه دمای هوا در این شهر رو به کاهش خواهد رفت.
 
وی گفت: کمینه دمای هوای مشهد نیز طی این مدت بین ۱۴ و ۱۵ درجه سلسیوس در نوسان است.
 
قوچان با کمینه دمای ۹ درجه سلسیوس و مه ولات با بیشینه دمای ۳۵ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهر‌های خراسان رضوی در طول ۲۴ ساعت گذشته بودند. 
 
بیشترین شدت وزش باد نیز طی این مدت از تایباد با سرعت ۵۴ کیلومتر بر ساعت گزارش شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم