مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری گفت: ۲۹ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل (نفت و گاز) در محور‌های مواصلاتی پرتردد لردگان به بروجن شناسایی و ضبط شد.

کد خبر: ۳۳۸۲۴
۱۱:۰۱ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

کشف و ضبط ۲۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در چهارمحال و بختیاری

دیدارنیوز ـ جعفرسالاری نسب اظهار داشت: در راستای تشدید و افزایش دامنه مسئولیت‌های نظارتی و راهبردی، به منظور پیشگیری از قاچاق و عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی، این میزان سوخت قاچاق از یک دستگاه تانکر تریلر در محور لردگان به بروجن کشف و ضبط شد. 
 
وی افزود: فرآورده کشف شده با همکاری پلیس آگاهی و اخذ دستور قضایی در انبار نفت شهرکرد مستهلک و پرونده مورد نظر جهت سیر مراحل قانونی به سازمان تعزیرات حکومتی استانی ارجاع شد.
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در استان ۸۰ جایگاه فرآورده سوختی فعال است که به منظور کنترل قاچاق سوخت دوربین‌های کنترل در جایگاه‌ها نصب شده و هرگونه تخلف بر عهده مدیر جایگاه است.
 
سالاری نسب افزود: طی سال جاری مصرف سوخت در حوزه حمل و نقل در استان ۱.۲ درصد کنترل شده و کشفیات قاچاق سوخت در این مدت در استان ۹ برابر شده است.
 
وی گفت: طی سال جاری ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال برای قاچاقیچان سوخت در استان جریمه صادر و اخذ شده است که ۱۷۵ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.
 
گفتنی است: محور پرتردد لردگان بروجن در مسیر اصلی جاده مواصلاتی اصفهان- خوزستان- یاسوج قرار دارد که مسیر مرکز ایران را به جنوب و غرب کشور متصل می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم