تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

ایجاد یک هزار نیروگاه خورشیدی در استان کرمان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به نصب ۷۲۰ نیروگاه خورشیدی ۵ مگاواتی در استان ویژه مددجویان کمیته امداد، از ایجاد یک‌هزار نیروگاه جدید در این استان خبر داد.

کد خبر: ۳۰۶۷۸
۱۵:۳۷ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

ایجاد یک هزار نیروگاه خورشیدی در استان کرمان

 

دیدارنیوز ـ  علی‌اکبر خادمی امروز در جلسه کارگروه اشتغال استان کرمان الگوی اشتغال کمیته امداد را در چارچوب نظریه اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار داشت: نقش امداد، فقرزدایی و تقویت اقتصاد بنیان خانواده‌ها و مردمی کردن اشتغال است.
 
معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور با اشاره به اینکه بخش زیادی از استان کرمان درگیر محرومیت است، عنوان کرد: کمیته امداد به اصلاح فضای کسب و کار ورود کرده و برنامه راهبردی عملیاتی برای آن تدوین کرده است.
 
وی کمیته امداد را جزو دستگاه‌های برتر اشتغال‌آفرینی دانست و افزود: کمیته امداد از ابتدای دهه ۹۰ تاکنون، ۷۰۰ هزار خانواده را خودکفا و بیش از یک میلیون شغل ایجاد کرده است که یک‌پنجم اشتغال کل کشور است.
 
یحیی صادقی مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از هزینه‌کرد ۳ میلیارد تومانی کمیته امداد استان طی سال گذشته برای آموزش کارآفرینی و اشتغال خبر داد و گفت: یک‌هزار بافنده فرش جدید به بافندگان استان کرمان افزوده شده‌اند.
 
وی از ایجاد اشتغال بیش از ۶ هزار نفر با جذب تسهیلات ۱۱۳ میلیارد تومان طی سال گذشته در استان خبر داد و عنوان کرد: تعهد کمیته امداد برای ایجاد اشتغال استان در سال جاری، ۴ هزار شغل است که با حل مشکل صندوق ضمانت امداد، قابل افزایش تا ۱۰ هزار شغل است.
 
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان به نصب ۷۲۰ نیروگاه خورشیدی ۵ مگاواتی در استان ویژه مددجویان کمیته امداد اشاره و اظهار کرد: یک‌هزار نیروگاه جدید در استان کرمان ایجاد می‌شود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی