تیتر امروز

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.
استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!
دوگانه یحیی در حضور پرتغالی‌ها!

استقلال ۱ - پرسپولیس ۲/ عالی‌شاه‌‍نامه!

تیم پرسپولیس پس از فتح لیگ برتر، در دیداری جنجالی و پرتنش با شکست استقلال قهرمان جام حذفی فوتبال ایران شد تا یحیی و تیمش با عملکردی درخشان دوگانه این فصل را به خانه ببرند. امید عالیشاه بازیکن...

تحویل واحدهای تکمیلی تا پایان مهرماه به سیل زدگان لرستان

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تا امروز ۳۱۲ واحد سیل‌زده تعمیر اساسی شده و ۶۰۰ واحد نیز در حال تکمیل شدن هستند که تا پایان مهر ماه تحویل سیل زدگان می شود.

کد خبر: ۳۰۶۵۷
۱۲:۱۷ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۸

تحویل واحدهای تکمیلی تا پایان مهرماه به سیل زدگان

دیدارنیوز ـ سردار غلام‌رضا سلیمانی صبح امروز دوشنبه در حاشیه بازدید از روستای «ورودشت» شهرستان دلفان در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی وقوع سیل فروردین امسال تعداد زیادی از نیرو‌های مسلح، سپاه و بسیج به این مناطق اعزام شدند که در مرحله نخست امداد رسانی و تثبیت شرایط اولیه در دستور کار بود و با موفقیت انجام شد و در مرحله دوم احداث خانه‌های ویران شده ناشی از سیل در دستور کار قرار گرفت.
 
وی با اشاره به اینکه در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق سیل‌زده لرستان، سپاه استان قزوین به عنوان معین استان لرستان در شهرستان دلفان انتخاب شد، افزود: در مرحله احداث منازل مسکونی، سازمان بسیج مسئولیت ساخت و تعمیر ۱۱ هزار و ۵۰۰ واحد را بر عهده گرفت که از این تعداد دو هزار و ۳۰۰ واحد سهم لرستان است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، عنوان کرد: با همکاری سپاه‌های معین در لرستان تا امروز ۳۱۲ واحد سیل‌زده تعمیر اساسی شده و ۶۰۰ واحد نیز در حال تکمیل شدن هستند و تا پایان مهر ماه واحد‌های احداثی تکمیل شده و به صاحبان آن‌ها تحویل داده شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی