تیتر امروز

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم
 گفت‌وگوی بی‌تعارف دیدار با بیژن بیرنگ درباره زن، زندگی و ایران

بیرنگ: زن را حذف کنیم یعنی وطن را حذف کردیم/ درون من بیرنگ است/ از من پشیمان‌تر‌ها زیادند/ جمعا ۵ سال برنامه ساختم

برای بینندگان تلویزیون در دهه‌های ۶۰ و ۷۰، نام بیژن بیرنگ یادآور روز‌های اوج در جذب مخاطبان میلیونی است، روز‌هایی که از آن‌ها تنها خاطرات شیرین باقی مانده. در گفت‌وگوی دیدار در مورد امروز و دیروز...
نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب
دیدارنیوز در سال نو بررسی می‌کند

نوروز؛ از سیحون تا فرات، از هند تا حلب

نوروز جغرافیا نمی‌شناسد و امروز در شرق و غرب عالم نوروز را جشن می‌گیرند، از طرفی بیش از بیست کشور در جهان ،خود خاستگاه نوروز هستند. دیدارنیوز در سال نو جایگاه نوروز در جهان را مورد بررسی قرار...
فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد
برنامه هجدهم اصل ۲۷؛ گفت‌وگو با نماینده مجلس ششم/ قسمت پایانی

فاطمه راکعی: اصولگرایان جدید به اصول اخلاقی پایبند نیستند/حسن روحانی ادعای اصلاح‌طلبی نداشت/قانون مدنی نیاز به بازنگری دارد

در برنامه هجدهم "اصل ۲۷" با فاطمه راکعی، نماینده مجلس ششم و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دیدگاه ایشان را درباره حوادث اخیر جویا شدیم؛دومین و آخرین قسمت این گفت‌وگو را بخوانید.

جوان قاتل در اسفراین از چوبه دار نجات یافت

به همت یک فرد خیر اصفهانی و اعلام رضایت اولیای دم، جوان ۲۱ ساله اسفراینی از چوبه دار نجات یافت.

کد خبر: ۳۰۵۲۰
۱۷:۳۷ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

جوان قاتل در اسفراین از چوبه دار نجات یافت

دیدارنیوز_محسن کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسفراین اظهار کرد: مسعود عاقبتی مقتول پرونده ۲۱ ساله در سال ۱۳۹۱ براثر یک نزاع و درگیری در میدان ۲۲ مهر این شهرستان به قتل می‌رسد که پس‌ازاین درگیری و کشته شدن مقتول توسط قاتل وی بلافاصله متواری می‌شود.

وی گفت: قاتل به مدت سه سال متواری بوده که در سال ۹۴ توسط مأمورین در تهران دستگیر و روانه بازداشتگاه می‌گردد که بعد از مدت از زندان فرار می‌کند و نهایتاً در اواخر سال ۹۷ مجدداً توسط مأمورین در اصفهان دستگیر و روانه زندان می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسفراین افزود: توسط شعبه دوم دادگاه کیفری مرکز استان خراسان شمالی حکم قصاص قاتل صادر می‌شود و این حکم در دیوان عالی مورد تأیید قرار می‌گیرد و مرحله استیذان قصاص ایشان نیز انجام‌شده است که پرونده در حال اجرای مقدمات قصاص بوده است که با تلاش اعضای شورای و به همت یکی از خیرین اصفهانی و اعلام رضایت اولیای دم این جوان ۲۱ ساله از چوبه دار نجات پیدا کرد.

اصغر قاسمی، خیر اصفهانی نیز در این خصوص گفت: در سه سال پیش جوانی در اصفهان به نزد من آمد و اظهار داشت که شرایط مالی خوبی ندارم و حاضرم در کارگاه شما کار بکنم بنده نیز که در اصفهان یک کارگاه سنگ فروشی داشتم ایشان را به‌صورت آزمایشی برای چند روزی بکار گرفتم و چون جوان پرتلاش و کارآمدی بود قبول کردم که به‌صورت دائم در مجموعه بنده کار بکنند و بعد از گذشت چند سال در اواخر سال ۹۷ مأمورین در محل کار این جوان را دستگیر و روانه زندان کردند و بعد با پیگیری‌های که به عمل آوردم متوجه شدم که ایشان قاتل بوده است.

وی گفت: چون ایشان جوان‌سالمی و اهل کار بود به دنبال کارهایش افتادم تا بتوانم برای ایشان کاری بکنم که با پیگیری‌های انجام‌شده و به کمک مادر قاتل توانستیم رضایت خانواده مقتول را به‌دست بیاوریم و اعلام رضایت آنان را برای اعدام نکردن این جوان از خانواده مقتول بگیریم که جا دارد از همکاری و مساعدت دادستان محترم شهرستان اسفراین و اعضای شورای حل اختلاف این شهرستان نهایت تشکر و سپاسگزاری را داشته باشم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
امیر عباس حسن پور از اسفراین ۱۰ساله
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
0
0
خداوند به ان مرد اصفهانی خير برکت بدهد
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی