تیتر امروز

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران
انتقام ایران پس از حمله تروریستی به کنسولگری در دمشق

ادعای اسرائیل؛ به حمله ایران "پاسخ" خواهیم داد/ بایدن: آمریکا به امنیت اسرائیل متعهد است

بعد از حمله تروریستی روز ۱۳ فروردین رژیم اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه، که باعث شهادت چند فرمانده سپاه شد، ایران شب گذشته (شنبه ۲۵ فروردین) حملات پهپادی و موشکی خود را به اسرائیل انجام داد.
گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)
مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه

گفتمان نظام سلطه جهانی؛ پاسخ بیژن عبدالکریمی به محمدحسن علایی (قسمت چهارم و پایانی)

در ادامه مناظره متنی محمدحسن علایی، جامعه‌شناس با بیژن عبدالکریمی، استاد دانشگاه درباره «گفتمان نظام سلطه جهانی» که سه قسمت قبلی را در دیدارنیوز خواندید، در قسمت چهارم و پایانی می‌توانید پاسخ...
جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست
کارشناس روابط خارجی در گفت‌وگو با دیدارنیوز، علل و عواقب جنگ بین ایران و اسرائیل را بررسی کرد

جنگ ایران و اسرائیل؛ دور سوم ما را به جا‌های باریکی می‌کشاند/ ژئوپولتیک منطقه به نفع ما نیست

بر خلاف غالب پیش‌بینی‌ها، ایران به اسرائیل حمله موشکی و پهپادی مستقیم کرد، حمله‌ای که ممکن است پیامد‌هایی برای ایران به همراه داشته باشد. آنچه می‌خوانید نظر سید علی بیگدلی کارشناس روابط خارجی...

پلوسی "وقت‌کشی" برای استیضاح ترامپ را انکار کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با رد اتهام "وقت‌کشی" در فرایند استیضاح دونالد ترامپ، تاکید کرد دموکرات‌ها همچنان نیاز دارند تا ادله محکمه پسندی در دست داشته باشند.

کد خبر: ۳۰۴۷۳
۱۰:۱۳ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به نقل از پایگاه خبری هیل، نانسی پلوسی، رئیس دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در کنفرانس خبری کنگره با دفاع از موضع خودش به خبرنگاران گفت: قصد وقت‌کشی ندارم. بیایید منطقی درباره این قضیه صحبت کنیم.

دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا که حامی تحقیقات استیضاح هستند، اذعان دارند شهادت بازرس رابرت مولر، رئیس سابق شورای ویژه تحقیقات تاییدی بر جنبه‌های این گزارش درباره مداخله انتخاباتی روسیه و تلاش‌های ترامپ برای تضعیف این تحقیقات است که طبق آن، شواهد لازم برای به جریان انداختن استیضاح تامین نمی‌شود.

علاوه بر این، اعضای مجلس نمایندگان آمریکا عصر پنج‌شنبه واشنگتن را برای تعطیلات شش هفته‌ای ترک کردند و تا سپتامبر باز نمی‌گردند.

به گفته نانسی پلوسی، مولر "نتوانست درباره امور مالی، شخصی، تجاری یا دیگر موارد رئیس‌جمهوری آمریکا تحقیق کند و این کاری است که ما در دادگاه‌ها انجام می‌دهیم."

او افزود: وقتی پرونده را به جریان می‌اندازیم که چیزی برای به جریان انداختن وجود داشته باشد! نه حتی یک روز زودتر. همه آزادند از عقایدشان پشتیبانی کرده و از من بابت عمیق‌ شدن در موضوع، آن هم به شیوه‌ای بسیار مثبت و مصمم انتقاد کنند. بنابراین مایل هستم تا تمام انتقادات را به جان بخرم تا این تصمیم در زمان متقضی اتخاذ شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی