تیتر امروز

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است
قسمت دوم گفت‌وگوی فیض‌الله عرب‌سرخی در برنامه پنجم رکن سه

عرب‌سرخی: حتما نهاد دین باید از نهاد دولت جدا باشد / دین امری اختیاری است

فیض‌الله عرب‌سرخی در دومین قسمت از گفت‌وگوی خود با دیدار در برنامه رکن سه، به موضوعاتی چون سکولاریسم، ملی‌گرایی و نحوه شرکت در انتخابات پرداخته است.

خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی

بوریس جانسون تنها یک روز پس از انتصابش به عنوان نخست‌وزیر انگلیس، رهبر حزب کارگر انگلیس به پول گرفتن از یک شبکه ایرانی و ارتباط با جمهوری اسلامی ایران متهم کرد.

کد خبر: ۳۰۴۳۲
۲۱:۳۵ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به نقل از نشنال، بوریس جانسون، نخست‌وزیر جدید انگلیس در سخنانی که به طور آشکار نقض آزادی بیان محسوب می‌شود، به گفت‌وگوی جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس با رسانه ایرانی پرس‌تی‌وی تاخت و در حالی که تبادل بانکی با ایران به خاطر تحریم‌ها دچار محدودیت است، وی را به پول گرفتن از این شبکه متهم کرد.

وی در این رابطه مدعی شد: جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ این آدم محترم از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است و مکررا به جای حمایت از دوستان ما در  آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌کند.

بوریس جانسون در حالی به جرمی کوربین برای گفت‌وگو با پرس‌تی‌وی می‌تازد که پدر خودش - استنلی جانسون - همین امروز در گفت‌وگویی با شبکه پرس‌تی‌وی اعلام کرده که پسرش عاشق ایران است و به راحتی می‌تواند مسائل پیش‌آمده حول نفتکش انگلیسی توقیف‌شده توسط ایران را حل و فصل کند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی