تیتر امروز

گزارش دیدار از طرح اجرا نشده شهرداری تهران

"آتش" ساختمان‌های ناایمن را می‌بلعد؛ زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!

در حالیکه آتش سوزی انبار چسب بازار تهران در کمترین فاصله زمانی از آتش سوزی انبار لاستیک اتفاق افتاد و موضوع ساختمان ناایمن جدی‌تر می‌شود، زاکانی به دنبال تصویب طرح حجاب است!.
هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۸۶)، رونمایی اردوغان از چهره خاص کابینه تازه

هاکان فیدان، تلفیق میدان و دیپلماسی

پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری، رجب طیب اردوغان با معرفی کابینه جدید رسما وارد دور تازه مسئولیت چند ساله خود شد و حالا معرفی وزیر امور خارج او مورد توجه جهان قرار گرفته است.
ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود
گفت‌وگوی دیدار در برنامه اصل ۲۷ با استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح‌طلب

ظریفیان: مرگ مهسا امینی، زوایای پنهان دارد/ گشت ارشاد ناکارآمد بود

با آغاز سال ۱۴۰۲ و پررنگ شدن موضوع حجاب در کشور، دیدارنیوز بر آن شد در فصل جدید برنامه اصل ۲۷، سراغ این موضوع برود و در گفت‌وگو با صاحب نظران، چالش‌های فراروی جامعه را بررسی کند.

سردار فدوی: پرچم «لا اله الا الله» را بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌گفت: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود.

کد خبر: ۳۰۳۶۶
۱۵:۵۸ - ۰۲ مرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سردار علی فدوی دوم مردادماه در آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی و ورزشی شمیم خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اگر همراهی و پشتیبانی همسران و فرزندان پاسداران در این سال‌های انقلاب نبود قطعا توفیقات امروز نصیب انقلاب اسلامی ‌نمی‌شد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با تاکید بر اینکه پاسداری انقلاب اسلامی‌ در همه وجه‌ها دشوار است، افزود: شهادت وجهی از پاسداری است که عزیزترین سرمایه انسانی در راه خدا و اسلام فدا می‌شود.

وی با بیان اینکه در این چهل سال انقلاب اسلامی ‌بیش از 40 هزار نفر از پاسداران انقلاب اسلامی ‌به مقام شهادت رسیده‌اند، اظهار کرد: خانواده شهدای پاسدار نیز در کلام و عملشان رهرو شایسته‌ای برای این شهدا بوده‌اند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه همسران و دختران پاسداران باید این پیام را به جهانیان اعلام کنند که پشتیبانان مردان پای کار و حافظ انقلاب اسلامی ‌هستند، تصریح کرد: پاسداران انقلاب اسلامی‌ در طول چهل سال انقلاب عظمت‌های بسیاری را آفریده‌اند و جهانیان را مبهوت کرده‌اند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ خاطرنشان کرد: ما پرچم لا اله الا الله را بر اساس وعده‌های الهی و رهبر انقلاب بر قله‌های دنیا برافراشته می‌کنیم زیرا دل‌ها، کلام‌ها و عمل‌های بسیاری در کشور پای کار انقلاب بوده‌اند و خواهند بود.

وی با بیان اینکه در هر برهه‌ای از زمان و انقلاب‌ها کسانی بوده‌اند که رهبران حکومت را تنها گذاشته و سبب شهادت آنان شده‌اند، ادامه داد: امروز پاسداران ما در شرایطی از کیان انقلاب پاسداری می‌کنند که خیل عظیم امت اسلامی ‌پشتیبان آن‌ها هستند و این همراهی از ابتدای انقلاب تا امروز درخشان بوده است.

سردار فدوی با تاکید بر اینکه دشمنان پس از آن که فهمیدند که نمی‌توانند در جبهه نظامی ‌با انقلاب مقابله کنند همه توان خود را در جبهه جنگ نرم به کار گرفتند، اضافه کرد: اکنون نقش آفرینان مبارزه با دشمن در جبهه جنگ نرم بانوان انقلابی هستند که باید مانند دیگر جبهه‌ها سرسختانه با دشمنان بجنگند.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با بیان اینکه مستکبرین و شیاطین عالم در طول تاریخ از زن به عنوان ابزاری برای خباثت و شیطان صفتی خودشان بهره برده‌اند، گفت: متاسفانه اکنون نمایندگان این شیاطین در خیابان‌ها جولان می‌دهند که همسران و دختران پاسداران باید با اندیشه نقش خود را در مقابله با این حربه دشمن مشخص کرده و از ارزش‌های انقلاب پاسداری کنند.

وی با تاکید بر اینکه برای پاسداری از انقلاب اسلامی ‌باید تفکر کرد، برنامه داشت و عمل کرد، افزود: امام راحل پاسداری از خود را مقدم بر پاسداری از انقلاب می‌دانستند زیرا کسی که نتواند از نفس خود پاسداری کند نمی‌تواند پاسدار ارزش‌های انقلاب باشد.

سردار فدوی با بیان اینکه حجاب دستور جمهوری اسلامی ‌نیست و دستور اسلام است، ادامه داد: لجبازی با موضوع حجاب لجبازی با خداست و انقلاب اسلامی‌ افتخار می‌کند که دستور خدا را قانون کرده است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با اشاره به اینکه نقض کنندگان حجاب در جامعه نمی‌دانند که حجاب و عفاف یک دستور الهی است، اظهار کرد: بانوان عفیف جامعه باید این ارزش الهی و اسلامی‌ را برای همه زنان جامعه تبیین کنند.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: دشمنان گمان می‌کنند که می‌توانند در جبهه جنگ نرم مانند پیروزی‌هایی که در تاریخ از این طریق داشته‌اند انقلاب را استحاله کنند اما بدانند که انقلاب اسلامی ‌پرقدرت، پرشور و سرشار از انرژی و پایبند به شعارهای الهی خود به پیش می‌رود.

وی با تاکید بر اینکه اکنون انقلاب اسلامی ‌اقتداری جهانی دارد، تصریح کرد: آمریکا که خود را ابرقدرت دنیا می‌داند بارها و در حوادث گوناگون به شکست خود در برابر رزمندگان ایران اعتراف کرده‌ است.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ‌با بیان اینکه آمریکایی‌ها یک بار در سال‌های ابتدای انقلاب و بار دیگر در دستگیری ملوانان متجاوز آنان مقابل پاسداران ایران زانو زده‌اند، اضافه کرد: این پیروزی‌ها به دلیل توان نظامی ‌ایران نیست بلکه انجام تکالیف الهی و تحقق وعده الهی این موفقیت را رقم زده است.

سردار فدوی تصریح کرد: اگر بانوان انقلابی ما نیز دستورات الهی را رعایت کنند قطعا وعده الهی تحقق می‌یابد و وضعیت کنونی حجاب و عفاف در جامعه که به یک ناهنجاری بزرگ در جامعه تبدیل شده است محو می‌شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی