عربستان از حضور وزیر اقتصاد و برنامه‌ریزی این کشور در کارگاه "صلح برای شکوفایی" در ژوئن آینده در بحرین خبر داد.

کد خبر: ۲۶۳۳۶
۱۵:۲۲ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

تیتر امروز

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

تلخ و شیرین فرزندپذیری و فرزندخواندگی

گزارش حاضر در امتداد سلسله گزارش‌های دیدار در مورد مقوله فرزندخواندگی تهیه شده است و به روایت خانواده‌هایی می‌پردازد که موفق شدند از هفت خوان پذیرش فرزند بگذرند....

دیدارنیوز - خبرگزاری رسمی عربستان (واس) امروز (چهارشنبه) با اشاره به حضور محمد بن مزید التویجری، وزیر اقتصاد و برنامه‌ریزی این کشور در کارگاه "صلح برای شکوفایی" که بحرین ژوئن آینده میزبان آن خواهد بود، مدعی شد: "این مشارکت در راستای ادامه موضعگیری ثابت ریاض و حمایتش از مردم فلسطین انجام می‌شود و همچنین به این دلیل است که این نشست آرامش، توسعه و زندگی خوب را برای آنها فراهم کرده و خواسته‌هایشان را محقق می‌کند و در نهایت امنیت، ثبات و رفاه را به منطقه بازمی‌گرداند".

امارات نیز عصر سه‌شنبه از این کارگاه استقبال کرده و وزارت خارجه آن بر موضعگیری سیاسی ابوظبی درباره تشکیل کشور مستقل فلسطین با پایتختی قدس شرقی تاکید کرد.

منامه و واشنگتن پیشتر اعلام کرده بودند، بخش اقتصادی طرح صلح آمریکا موسوم به معامله قرن ماه‌ میلادی آینده کلید خواهد خورد و بحرین روزهای ۲۵ و ۲۶ ژوئن میزبان کارگاهی با حضور چهره‌های سیاسی و تاجران برای تشویق به سرمایه‌گذاری در مناطق فلسطینی خواهد بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: