تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

نیاز به افزایش ظرفیت کمپ‌های معتادان متجاهر در خراسان‌شمالی

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی گفت: دستگیری معتادان متجاهر در خراسان شمالی نیازمند افزایش ظرفیت کمپ هاست.

کد خبر: ۲۳۵۲۱
۱۱:۳۸ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۸

دیدارنیوز - علیرضا مظاهری با اشاره به اینکه دستگیری معتادان متجاهر در استان 830 درصد نسبت به سال 96 افزایش داشته است، اضافه کرد: نیروی انتظامی بیشتر از این ظرفیت نیز می‌تواند این دسته از معتادان را جمع آوری کند اما باید ظرفیت کمپ‌های نگهداری از معتادان نیز افزایش یابد در غیر این صورت امکان جمع آوری معتادان متجاهر وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در سال 96 تعداد معتادان جمع آوری شده 24 نفر بوده است، اظهار کرد: در سال 97 این آمار به 199 نفر رسیده است که موجب رشد 830 درصدی جمع آوری معتادان متجاهر در استان شد.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی با بیان اینکه کشفیات مواد مخدر در استان نیز 62 درصد افزایش داشته است، ادامه داد: کشفیات مواد مخدر در سال 96 یک تن و 802 کیلوگرم بوده که در سال 97 به یک تن و 985 کیلوگرم افزایش داشته و شاهد رشد 10 درصدی در این حوزه هستیم.

به گفته وی، اگر جمع آوری معتادان متجاهر در سطح استان با برنامه مشخص نباشد و ظرفیت کمپ ها افزایش پیدا نکند، جمع آوری این معتادان نیز کارآمد نبوده و تغییری در وضع موجود ایجاد نمی‌شود.
منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر