تیتر امروز

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت
دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه

مهدی رحمتی: توجه به ملیت ایرانی در جمهوری اسلامی قابل قبول نیست /احزاب باید مورد وثوق مردم باشند نه حاکمیت

مهدی رحمتی، دبیرکل حزب وحدت ملی در پنجمین برنامه رکن سه، در استودیو دیدار حاضر شد و به پرسش‌های ما پاسخ گفت. چکیده متنی و ویدئو کامل این گفتگو را بخوانید، ببینید و بشنوید.
لاهه، جنگ قضایی پنجم!
پیشینه شکایت‌های ایران و آمریکا در دادگاه بین‌المللی

لاهه، جنگ قضایی پنجم!

در حالی که شکایت ایران از آمریکا هم اکنون در دادگاه بین‌المللی لاهه در جریان است، دو کشور که بیش از چهار دهه در تخاصم بوده‌اند چند بار علیه یکدیگر به محاکم بین‌المللی شکایت برده‌اند.

روحانی: همکاری های ایران و عراق برای مبارزه با تروریسم گسترش می یابد

رییس جمهور با بیان این که روابط بین دو ملت ایران و عراق روابط عمیق و تاریخی است اظهار داشت:در طول قرن ها همواره بین دو ملت ایران و عراق روابط خوبی حاکم بوده و ما شاهد توسعه روابط بوده ایم.

کد خبر: ۲۳۳۵۶
۱۵:۳۶ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۸

دیدارنیوز - «حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی» روز یکشنبه در نشست خبری مشترک با «عادل المهدی» نخست وزیر عراق ضمن خیرمقدم به نخست وزیر عراق گفت: بار دیگر از دولت و ملت عراق به دلیل پذیرایی گرمشان در سفرم به عراق تشکر می کنم، امیدوارم امروز و فردا بتوانیم میزبان خوبی برای هیات عراقی باشیم.

وی با بیان این که روابط بین دو ملت ایران و عراق روابط عمیق و تاریخی است اظهار داشت:در طول قرن ها همواره بین دو ملت ایران و عراق روابط خوبی حاکم بوده و ما شاهد توسعه روابط بوده ایم.

روحانی افزود: یکی از مباحث مهمی که امروز مورد بررسی طرفین قرار گرفت، اجرایی شدن توافقاتی بود که بین دو کشور در سفر اخیر بنده به عراق انجام شد، اولین توافق مربوط به رایگان شدن ویزا بین ایران و عراق بود که هم اکنون دو کشور از این نعمت استفاده می کنند و امیدواریم این موضوع بتواند روابط دو کشور را تسهیل کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی