تیتر امروز

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!
از سعدآباد تا توپکاپی (۲۹) + فایل صوتی

سزای کاراکوچ شاعر سیاستمدار درگذشت؛ خندیدی و باران آمد!

این شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به مرگ سزای کاراکوچ شاعرِ سیاستمدار ترک اختصاص دارد. مردی که هیچ گاه اصولش را فدای کسب قدرت نکرد و در عرصه آهنین سیاست مردی از جنس ابریشم باقی ماند...
ابراهیم شب را آزاد کرد
افاضات اضافه

ابراهیم شب را آزاد کرد

عوام الملک در خاطرات این هفته خود به نکات درخشانی از آرا و اقدامات خواص پرداخته است. از آزاد شدن شب تا آتش گرفتن زاینده رود همه و همه در فهرست خدماتی است که عوام الملک به ما یادآوری کرده است.
آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی
فوتبال گیت (۳۲)

آزاد شدن ورود به سکو‌های آزادی

هفته پنجم لیگ برتر به پایان رسید. هفته ای که باز هم جنجال داوری داشت و تقابل امیر قلعه نویی و فرهاد مجیدی بخش ویژه آن بود.

وضعیت دریاچه ارومیه پس از بارندگی‌ها

مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اشاره به افزایش ۶۴ درصد بارش‌های حوضه آبریز دریاچه ارومیه از ابتدای سال آبی تاکنون، از بالا رفتن ۳۱ سانتی تراز دریاچه نسبت به سال قبل خبر داد.

کد خبر: ۲۳۰۳۲
۱۵:۵۸ - ۰۷ فروردين ۱۳۹۸

دیدارنیوز - فرهاد سرخوش با اشاره به اینکه در حال حاضر تراز دریاچه ارومیه ۱۲۷۱.۱ است، گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل تراز دریاچه ارومیه ۳۱ سانت افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در حال حاضر وسعت دریاچه ارومیه ۲۵۸۳ کیلومتر مربع است که نسبت به سال گذشته ۳۵۲ کیلومتر افزایش وسعت داشته است.

مدیر دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: در شرایط حاضر حجم آب دریاچه ارومیه دو میلیارد و ۶۴۰ میلیون مترمکعب است که نسبت به سال قبل ۷۴۰ میلیون متر مکعب افزایش را نشان می‌دهد.

سرخوش در ادامه با اشاره به اینکه از ابتدای سال آبی تا امروز (اول مهر ۹۷) تا (هفت فروردین ۹۸) بارش حوضه آبریز دریاچه ارومیه ۳۳۸ میلی‌متر بوده است، گفت: بارش‌های حوضه دریاچه ارومیه، نسبت به سال گذشته افزایش ۸۸ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین بارش این منطقه، نسبت به میانگین بلندمدت ۶۴ درصد افزایش داشته است.

وی تاکید کرد: وضعیت دریاچه ارومیه نسبت به چند سال قبل بسیار بهتر است.
منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر