تیتر امروز

مرگ در
گزارش دیدار از تلف شدن یک یوز ماده در جاده ترانزیت مشهد

مرگ در "میامی"

هنوز ماجرای تلف شدن دو یوز تازه متولد شده "ایران" فراموش نشده بود که خبر رسید تصادف در جاده میامی (تهران- مشهد) منجر به مرگ یک یوز ماده شده و حالا مسوولان در حال رسیدگی هستند!
امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد
عاشورا نماد جنگ شیعه و سنی نیست

امام حسین (ع) برای قدرت قیام نکرد

امروز روز عاشوراست؛ روز اوج و معراج حسینی، و لازم است در تاملات عاشورایی به این توجه کنیم که عاشورا تن ندادن به ظلم حاکمان جور مدعی دین است نه جنگ‌ میان اهل سنت و شیعه!

افتتاح ۷.۵ کیلومتر دیگر از عمیق‌ترین خط متروی تهران

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه از افتتاح ۷.۵ کیلومتر دیگر از عمیق‌ترین خط متروی پایتخت با سه ایستگاه خبر داد.

کد خبر: ۲۲۵۴۶
۱۳:۱۰ - ۲۵ اسفند ۱۳۹۷

دیدارنیوز - علی امام در مراسم افتتاح هفتمین کیلومتر از خط 7 مترو تهران در تشریح بخش شمالی خط 7 متروی تهران ، گفت‌: در آستانه پنجمین دهه پیروزی انقلاب اسلامی این توفیق را به عنوان خدمتگزاران مردم پیدا کردیم که در عرصه مترو 7.5  کیلومتر از خط 7 مترو با سه ایستگاه در بخش شمالی شامل سه ایستگاه صنعت، تربیت مدرس و میدان صنعت به بهره‌برداری برسند.

وی افزود: بلندترین پله برقی متروی تهران به ارتفاع 18 متر در همین خط به بهره‌برداری رسیده است.

مدیر عامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه، ادامه‌ داد: در خط 6 مترو نیز بزودی 9 کیلومتر با سه ایستگاه در بخش جنوبی به بهره‌برداری خواهد رسید. در حال‌ حاضر  فعالیت در این 9 کیلومتر به اتمام رسیده است و در روزهای آینده با حضور رییس جمهور این طرح افتتاح خواهد شد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه 13.5 کیلومتر از خط 7 متروی تهران با هشت ایستگاه تاکنون به بهره‌برداری رسیده است، خاطر نشان کرد: از مهدیه تا بسیج در خط 7 متروی تهران حداکثر تا تیر ماه سال آینده بهره‌برداری خواهد رسید. در خط 6 مترو نیز 15 کیلومتر با 6 ایستگاه به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه ادامه‌ داد: تعهد قطعی در مترو حفظ استانداردهای ملی است. ما به عنوان خدمتگزاران مردم مجموعه‌ای را می سازیم و در اختیار مردم قرار می‌دهیم که از ایمنی آن اطمینان داشته باشیم و به شهروندان نیز این اطمینان را می‌دهیم که خدمتگزارانشان در مترو ، بحث ایمنی مردم را با هیچ چیز عوض نمی‌کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی