تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

پزشک کاخ سفید: ترامپ در سلامت کامل است

پزشک شخصی ترامپ پس از معاینه وی اعلام کرد رئیس جمهور از وضعیت "سلامت بسیار خوبی" برخوردار است.

کد خبر: ۲۰۲۵۵
۱۳:۵۸ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۷

دیدارنیوز - پزشک شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پس از بررسی آزمایش‌های جامعی که برای تشخیص شرایط جسمی او انجام شده از "سلامت بسیار خوب او" خبر داد و گفت او باید "تا پایان دوران ریاست جمهوری و پس از آن" هم سلامت خود را حفظ کند.

دکتر شأن کلنی، یک افسر نیروی دریایی که پزشک شخصی رئیس جمهور است و اکنون مدیریت واحد پزشکی کاخ سفید را بر عهده دارد جزئیاتی درباره تشخیص تیم ۱۱ نفره متخصصان از آزمایش‌های ترامپ که طی چهار ساعت صورت گرفت، ارائه نکرد.

انجام آزمایش‌های پزشکی بر روی وضعیت سلامتی رئیس جمهور آمریکا امری است که به طور مرسوم برای بررسی سلامت رئیس جمهور آمریکا انجام می‌شود.

یکی از سوالاتی که در این دوره از بررسی وضعیت سلامتی ترامپ مطرح شده این است که آیا او توانسته ۴.۵ تا ۷ کیلوگرمی را که باید از وزن خود کم می‌کرده، از دست بدهد یا خیر.

هوگان گیدلی، یک سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد، ترامپ به برنامه غذایی و ورزشی که از سوی پزشکش تجویز شده، پایبند نبوده است.

این سخنگوی در بیانیه‌ای اعلام کرد: رئیس جمهور سال گذشته یک برنامه غذایی و ورزشی دریافت کرد اما اذعان کرده که به آن عمل نکرده است.
منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر