تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

حضور لاریجانی در مراسم ۲۲ بهمن کرج منتفی است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز گفت: سخنران مراسم روز ۲۲ بهمن در کرج هنوز مشخص نشده و احتمال دارد تا آخر وقت فردا یک گزینه جدید برای سخنرانی در این مراسم معرفی شود.

کد خبر: ۲۰۱۳۱
۱۰:۴۶ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۷

دیدارنیوز - حجت‌الاسلام محمدحسین روحی یزدی افزود: قرار بود رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم روز ۲۲ بهمن کرج سخنرانی کند که این برنامه توسط ایشان لغو شد و حضور رئیس مجلس در کرج برای سخنرانی قطعاً منتفی است.

روحی یزدی افزود: هنوز گزینه جدیدی برای سخنرانی در مراسم ۲۲ بهمن معرفی نشده و احتمالاً تا آخر وقت فردا گزینه بعدی به ما معرفی شود.
وی در خصوص مسیرهای راهپیمایی برای مراسم امسال هم اعلام کرد: چهار مسیر راهپیمایی در مرکز استان تعیین و برنامه‌ریزی‌شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی البرز مسیر اول را از میدان کرج به سمت میدان شهدا و میدان جمهوری اعلام کرد و گفت: مسیر دوم نیز از میان جاده به سمت سه‌راه رجایی شهر و میدان جمهوری تعیین‌شده است.

این مسئول توضیح داد: مسیر سوم راهپیمایی از فلکه اول رجایی شهر به سمت بلوار ماهان و سپس میدان جمهوری است و مسیر چهارم نیز از دولت‌آباد به سمت بلوار علامه جعفری و میدان سپاه و سپس میدان جمهوری اسلامی تعیین‌شده است.

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی به دلیل جو ایجاد شده در استان به خصوص با امضای طومار اعتراضی نسبت به سخنرانی وی توسط جمعی اندک، تصمیم به لغو سخنرانی خود در کرج گرفت، این موضوع با واکنش تعداد زیادی از نمایندگان مجلس همراه بود و علی مطهری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی هم از قوه قضائیه خواست موضوع را بررسی کند.

روز گذشته، سرپرست اداره کل امنیتی و انتظامی استانداری البرز هم در واکنش به این موضوع اعلام کرد که طومار مخالفت با سخنرانی رئیس مجلس در کرج حتی به فرض اگر از سوی هزار یا دو هزار نفر هم امضا شده باشد، علاوه بر اینکه از نظر قانونی امری مذموم و مردود است، قطعاً نمی‌تواند بیانگر انعکاس افکار عمومی استان سه میلیون نفری البرز باشد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی