تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

بیانیه ۱۹۱ نفر از نمایندگان در محکوم کردن لغو سخنرانی لاریجانی در کرج

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ی ۱۹۱ نفر از نمایندگان مجلس مبنی بر محکوم کردن لغو سخنرانی پیروزی انقلاب اسلامی رئیس مجلس شورای اسلامی در کرج را قرائت کرد.

کد خبر: ۲۰۰۶۰
۱۳:۰۳ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

دیدارنیوز - احمد امیرآبادی این بیانه‌ی را به شرح زیر قرائت کرد:

«چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را به ملت شریف ایران تبریک می‌گوئیم. انقلاب اسلامی در چهل‌سالگی انقلاب که دوران بلوغ و کمال خویش را طی می‌کند با گرامی‌داشت دستاوردهای ارزنده‌ی انقلاب در عرصه‌های مختلف، ارزیابی دستاوردها و تقویت نقاط قوت و ترمیم کجی‌ها و کاستی‌ها را ضروری می‌دانیم. انقلابی که همه‌ی متفکران و نخبگان جریان‌های سیاسی و اقشار مختلف مردم حضور داشته و از استبداد، وابستگی و تبعیض به تنگ آمده بوده، در شکل‌گیری و پیروزی آن پشت سر امام راحل قرار گرفتند و آینده بهتر ایران بر پایه‌ی استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را ترسیم کردند.

این حرکت بالنده با همدلی و وفاق ملت که رهنمود همیشگی پیشوای ملت، حضرت امام (ره) بود به انجام رسید و در دوران پس از رحلت پیشوای فقیدمان با تدبیر و خردمندی رهبر فرزانه‌ی انقلاب اسلامی تداوم یافت. اکنون در چهل سالگی این انقلاب دادبنیاد از ملت شریف ایران دعوت می‌نمائیم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حضور آگاهانه خویش را به منصه‌ی ظهور رسانده و با تجلی وحدت و امت توطئه‌های دشمنان و بدخواهان را نقش بر آب نماید.

جا دارد ابراز تأسف خویش را در این مقطع حساس از هر حرکتی که وحدت بین آحاد مردم را خدشه‌دار می‌کند و گسست بین ملت و حاکمیت را متجلی می‌سازد، ابراز کرده و آن را محکوم نمائیم و اعتراض خویش را نسبت به حرکت وحدت شکنانه امام جمعه‌ی محترم کرج مبنی بر لغو سخنرانی ریاست مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی که با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنران مراسم روز پیروزی انقلاب اسلامی در کرج بودند اعلام نمائیم. این اقدام و موارد مشابهی را برای برخی دیگر از همکاران نماینده پیش آمده است را توهین به ساحت مردم و رکنرکین نظام و انقلاب یعنی مجلس و برگزیدگان ملت می‌دانیم و خواستار رسیدگی به این امر توسط نهادهای ذی‌ربط هستیم.»
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی