تیتر امروز

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!
چند نکته از بازی ایران و سنگال

اختلاف طارمی و سردار آشکار شد!

در روزی که مهدی طارمی به سردار آزمون ترجیح داده شد، سردار به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و گل تساوی تیم ملی برابر سنگال را به ثمر رساند.
وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!
گزارش دیدار از نگاه ضرغامی به صنعت گردشگری در روز جهانی آن

وزیری که به جای شطرنج، مار و پله بازی می‌کند!

دیروز روز جهانی گردشگری بود و تنها جمله مهم عزت الله ضرغامی در این روز این بود که در بازی "مار و پله" همیشه بازنده است، بازی‌ای که "ایران هراسی" نقش ثابت روی تاس او است.
پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است
گشت ارشاد بله یا خیر؟ (۵)

پیگیری پرونده مهسا امینی در کمیسیون شوراها/ ویس کرمی: بررسی پرونده زمان‌بر است

در حالیکه ویس‌کرمی نماینده لرستان در گفتگو با دیدارنیوز رسیدگی به پرونده مهسا امینی را زمان‌بر می‌داند، آصفری، نایب رئیس کمیسیون شورا‌ها در مجلس می‌گوید: گزارش نهایی امینی ظرف سه هفته آینده به...

دفاع رسانه آستان قدس از امام جمعه کرج

روزنامه شرق نوشت:قدس‌آنلاین، متعلق به آستان قدس رضوی،در گزارشی، از امام‌جمعه کرج به‌عنوان سید انقلابی یاد کرده و انتقادها به مواضع اخیر او علیه لاریجانی را تخریب این چهره دانسته است

کد خبر: ۲۰۰۲۰
۰۹:۵۰ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷

دیدارنیوز - این رسانه نوشته است:

: «... امروز بلندگوهایی که صاحبان آن جز وابستگان نامشروع به قدرت و ثروت نیستند، شاید به ظاهر شخصیت امام‌جمعه کرج را نشانه رفته‌اند، اما در ماورای ذهن آنان انتقام از روشنگری‌هایی است که در مقابل با جریان مخرب فساد اقتصادی توسط ایشان صورت گرفته، کینه‌توزی از بصیرت‌افزایی سید انقلابی است که در پروسه‌ ضدانقلابی نفوذ اجازه عرض‌اندام پیدا کرده بود، تقابل با رویکرد آگاه‌سازی نماینده رهبری در استان البرز است که در جریان FATF در پیش گرفته است... البته غریب نبوده و نیست، مادامی که ائمه جمعه انقلابی عجین با قدرت‌های زر و زور نمی‌شوند این‌گونه مورد تخریب واقع شوند... و مخلص کلام آنکه، حسینی‌همدانی و حسینی‌همدانی‌ها، انقلابی می‌مانند، انقلابی فکر می‌کنند و انقلابی عمل می‌کنند و در رفتار انقلابی خود نه‌فقط در نقشه دشمن نخواهند افتاد که نقشه آنان را نیز بر آب خواهند کرد».
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی