تیتر امروز

کدام اصولگرایان؟
تنگنا؛ برنامه سیزدهم با "محمد مهاجری" قسمت اول

کدام اصولگرایان؟

بخش نخست گفتگو با محمد مهاجری در برنامه تنگنا قرار بود هفته گذشته منتشر شود اما به دلیل محدودیت شدید اینترنت و شبکه‌های مجازی و البته حال و هوای ناخوشایند کشور میسر نشد.
برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی
گفتگوی دیدار با خانواده‌ بازداشتی‌های اخیر

برای علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی

صبح روز پنج شنبه ۳۱ شهریور، علیرضا خوشبخت، زهرا و هدی توحیدی توسط نهاد‌های امنیتی دستگیر شدند. دلیل بازداشت هنوز رسما اعلام نشده، اما دیدار در گفتگو با خانواده آن‌ها شرحی از آنچه گذشته را عینا...
گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

گل‌گهر یک - استقلال ۲؛ برگردان جنجالی!

تیم استقلال در یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته هفتم لیگ برتر در سیرجان به مصاف گل‌گهر رفت و توانست در دیداری که دقایق پایانی آن پرتنش و جنجالی بود، با یک پنالتی بحث‌برانگیز به برتری ۲ بر یک برسد.

وزیر خارجه آلمان: تحریم هواپیمایی ماهان برای امنیت آلمان ضروری است

وزیر خارجه آلمان مدعی شد تعلیق مجوز فرود هواپیماهای شرکت هواپیمایی ماهان در این کشور، تامین‌کننده منافع امنیتی کشورش بوده است.

کد خبر: ۱۹۱۱۴
۱۱:۱۴ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۷

دیدارنیوز - «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان مدعی شد شرکت هواپیمایی ایرانی به مناطق جنگی سوریه تجهیزات و نیروی نظامی منتقل می‌کند و از این‌رو تصمیم به تعلیق مجوز فرود هواپیماهای متعلق به این شرکت، تامین‌کننده منافع امنیتی برلین است.
 
وی با طرح این ادعا که توافق هسته‌ای با ایران برای آلمان بسیار مهم است، گفت برلین در مواجهه با برخی مسائل مهم، تدابیر ویژه‌ای خواهد اندیشید.
 
به گفته ماس این اقدام در چارچوب تصمیمات شورای اروپا در واکنش به رخدادهای فرانسه و دانمارک انجام می‌گیرد.
 
پس از آنکه برخی از رسانه‌های آلمانی ادعای دستگیری فردی افغانی-آلمانی به اتهام جاسوسی برای ایران را منتشر کردند، دولت آلمان تصمیم به اعمال تحریم‌های جدید علیه تهران گرفت.
 
گفتنی است نشریه آلمانی اشپیگل بتازگی مدعی شده که سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) جاسوس ایران در ارتش آلمان را لو داده است.
منبع: اعتماد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی