تیتر امروز

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت
دبیرکل مجمع ایثارگران در یازدهمین برنامه رکن سه (قسمت اول)

جواد امام: تفکر مصباح، انتقام خود را از امام و جمهوریت گرفت

جواد امام دبیرکل حزب مجمع ایثارگران مهمان دیدارنیوز و یازدهمین برنامه رکن سه بود. این فعال اصلاح‌طلب در قسمت اول این گفت‌وگو به جایگاه احزاب و جمهوریت در نظام و نقشی که اقتدارگرایان در قهر مردم...
تاریخ به روایت موتلفه اسلامی
برنامه هفدهم تنگنا در گفت‌و‌گو با اسدالله بادامچیان (قسمت اول)

تاریخ به روایت موتلفه اسلامی

در نخستین بخش از برنامه تنگنا در گفت‌وگو با دبیر کل حزب موتلفه اسلامی، روایتی از آغاز به کار این حزب در دهه ۱۳۴۰ را از زبان اسدالله بادامچیان خواهید شنید که پر از جزئیات جالب و مهم است.

طرح ممنوعیت استفاده نمایندگان از تلفن همراه در جلسات مجلس در نوبت بررسی در صحن علنی

رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس گفت که مصوبه پیشین این کمیسیون در مورد ممنوعیت استفاده از تلفن همراه از سوی نمایندگان در جلسات مجلس در نوبت بررسی در صحن علنی قرار دارد.

کد خبر: ۱۷۷۳۳
۲۱:۳۸ - ۱۱ دی ۱۳۹۷

دیدارنیوز - غلامرضا کاتب اظهار کرد: آقای نقوی حسینی طرحی را مبنی بر ممنوعیت استفاده نمایندگان از موبایل در جلسات مجلس به کمیسیون تدوین آیین‌نامه آورد که 140، 150 نفر از نمایندگان آن را امضا کرده بودند. این طرح حدود دو ماه پیش در کمیسیون تدوین آئین‌نامه به تصویب رسید.
وی افزود: در حال حاضر این طرح در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار دارد و امیدواریم با توجه به حمایت نمایندگان به تصویب مجلس برسد.
کاتب در این باره گفت: اینکه نمایندگان در جلسات مجلس به موبایل دسترسی نداشته باشند بر کیفیت قانونگذاری موثر است. چرا که در این صورت تمرکز آنها بر روی طرح‌ها و لوایح خواهد بود و در صورتی که تماس‌هایی برای پیگیری مطالبات مردم داشته باشند آن را بعد از جلسه مجلس پاسخ می‌دهند.
رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به فیلمی که اخیرا یکی از نمایندگان از جلسه غیر رسمی مجلس گرفته و منتشر شده بود اظهار کرد: اینگونه اتفاقات حرمت، جایگاه و شأن مجلس را زیر سوال می‌برد. در حالی که با تصویب این طرح نمایندگان پیش از ورود به جلسه مجلس تلفن‌های همراه خود را در محفظه‌ای که به همین منظور پیش بینی شده قرار می‌دهند.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی