تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.

پیشنهاد تراکتور به اسکوچیچ چقدر بود؟

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیر عاملی باشگاه تراکتور از شرایط امضای قرارداد و توافق با دراگان اسکوچیچ، سرمربی سابق تیم ملی صحبت کرد و اعلام کرد که این مربی با مبلغی پایین‌تر از پیشنهاداتی که چند باشگاه دیگر به او داده بود هدایت تراکتور را برعهده گرفت.

کد خبر: ۱۶۸۴۷۹
۱۱:۵۲ - ۲۰ تير ۱۴۰۳

پیشنهاد تراکتور به اسکوچیچ چقدر بود؟

دیدارنیوز: با اعلام مظفری‌زاده اسکوچیچ روز شنبه در تبریز حضور پیدا خواهد کرد. 

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیر عاملی باشگاه تراکتور از شرایط امضای قرارداد و توافق با دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی صحبت کرد و اعلام کرد که این مربی با مبلغی پایین‌تر از پیشنهاداتی که چند باشگاه دیگر به او داده بود هدایت تراکتور را برعهده گرفت.

مظفری‌زاده اعلام کرد: اوایل هفته گذشته بود که زنوزی برای اینکه نگرانی هواداران برطرف شود دستور دادند که امورات تیم پیگیری شود و هیئت مدیره وظیفه انتخاب بازیکنان و سرمربی را به من محول کرد و پیگیری‌های زیادی داشتیم به اتفاق همکارانمان تا بنا به نیاز‌های تیم و نقاط ضعفی که داشتیم بدون اینکه به اسکلت تیم دست بزنیم بتوانیم نفراتمان را انتخاب کنیم و یک سرمربی موفق و بابرنامه را به تیم اضافه کنیم که به این جمع‌بندی رسیدیم و اسکوچیچ را به عنوان سرمربی انتخاب کردیم.

او در ادامه افزود: اسکوچیچ شنبه هفته آینده در تبریز خواهد، او قراردادش را با تراکتور امضا کرده، انتخاب ایشان ضرب العجلی نبود، ما از مربیان مدنظر برنامه خواسته بودیم و با بررسی تمامی جوانب او را انتخاب کردیم و نفرات مدنظر را هم جذب خواهیم کرد.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی