تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

دفاع راست پرسپولیس کیست؟

گفته می‌شود بند فسخ رامین رضاییان با سپاهان ۱۵ میلیاردی است که اگر اعتبار داشته باشد، پرداخت آن کار راحتی نیست. در عین حال به نظر می‌رسد اگر رضاییان هم به پرسپولیس برنگردد، این باشگاه یک مدافع راست خارجی جذب خواهد کرد.

کد خبر: ۱۶۸۳۹۵
۰۹:۰۴ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

دفاع راست پرسپولیس کیست؟

دیدارنیوز: با قطعی شدن جدایی دانیال اسماعیلی‌فر از پرسپولیس یا به صورت صحیح‌تر تمدید نکردن او با این باشگاه، حالا مدیران پرسپولیس باید دنبال یک مدافع راست جدید باشند.

از چند روز قبل بحث مذاکرات بین باشگاه پرسپولیس و گرگور چابرادزه مدافع گرجستانی ذوب آهن در نیم فصل دوم لیگ بیست و سوم مطرح شد که این مذاکرات به نتیجه نرسید چرا که پرسپولیس ۱۰۰ هزار دلار کمتر از رقمی که این گرجستانی می‌خواست به او پیشنهاد داده بود.

قبل‌تر از رودریگو پریرا و یک گزینه اردنی هم برای این پست صحبت شده بود، اما به تازگی اخبار درباره گزینه این پست به سمت رامین رضاییان و احتمال جذب او چرخش پیدا کرده است.

رضاییان بعد از قهرمانی جام حذفی از سپاهان و هوادارانش خداحافظی کرد و گفته شد الوصل امارات مقصد بعدی او خواهد بود، اما این بازیکن با سپاهان قرارداد دارد و بند فسخ قراردادش برای تیم‌های داخلی بالاتر از خارجی‌هاست. موضوعی که سپاهان تقریبا درباره تمام بازیکنان مهم و ستاره‌هایش لحاظ کرده است.

رامین رضاییان در نیم فصل دوم لیگ بیست و یکم به پرسپولیس آمد و با وجود عملکرد خوبی که در فاز تهاجمی داشت در دفاع شرایط خوبی پیدا نکرد ضمن اینکه گفته شد برخی بازیکنان مهم و رختکن پرسپولیس هم ارتباط خوبی با او نداشتند، تا جایی که عمر سرخپوش بودن او بعد از پنج سال حضور در بلژیک و قطر فقط نیم فصل بود و حتی یحیی گل‌محمدی نیز به شکل غیرمستقیم علت جدایی رامین را همین مسئله اعلام کرد.

رضا درویش روز یکشنبه اعلام کرد باشگاه پرسپولیس با بازیکنی که تحت قرارداد باشگاهی است وارد مذاکره نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد اگر مسائل مالی مانع نشود شرایط رختکن پرسپولیس مانعی برای بازگرداندن رضاییان نخواهد بود.

گفته می‌شود بند فسخ رضاییان با سپاهان ۱۵ میلیاردی است که اگر اعتبار داشته باشد پرداخت آن کار راحتی نیست. در عین حال به نظر می‌رسد اگر رضاییان هم به پرسپولیس برنگردد، این باشگاه یک مدافع راست خارجی جذب خواهد کرد.

مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند عملیات جذب رضاییان تا حدودی دشوار است و به دست آوردن دوباره این ستاره راحت نخواهد بود بخصوص اینکه رامین هم تمایل دارد خارج از ایران به فوتبالش ادامه دهد، اما اگر پرسپولیس نتواند رضاییان را برگرداند و دو گزینه خارجی دارد که شرایط جذب آن‌ها را بررسی کرده است.

منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی