تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
تاثیر پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات

نوسان در بازار خودرو؛ تیگو و پژو پارس چند؟ +جدول

قیمت خودرو امروز (دوشنبه) با توجه به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری، در اکثر محصولات داخلی به صورت کاهشی بوده است. پژو پارس سفارشی ELX با افت ۱۱ میلیون تومانی به قیمت ۷۱۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود و تیگو ۸ پرو (هیبرید) و تیگو ۸ پرومکس (IE) هر دو با کاهش ۱۰ میلیون تومانی به ترتیب به قیمت دو میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان و سه میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

کد خبر: ۱۶۸۳۴۸
۱۱:۳۴ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

نوسان در بازار خودرو؛ تیگو و پژو پارس چند؟ +جدول

دیدارنیوز: قیمت خودرو امروز دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳ در اکثر محصولات، دچار نوسانات قابل توجهی شده است. طوری که در اغلب خودرو‌های داخلی و مونتاژی این نوسان به چشم می‌خورد.

قیمت خودرو امروز با توجه به پیروزی مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری، در اکثر محصولات داخلی به صورت کاهشی بوده است و محصولات مونتاژی در بعضی از موارد ثابت باقی مانده و یا با افزایش قیمت رو به رو شدند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شود.

قیمت خودرو‌های داخلی

قیمت خودرو‌های داخلی در دو روز متوالی با تغییر زیادی روبه رو شد.

سورن پلاس (ESP) با افت چشمگیر ۱۳ میلیون تومان نسبت به روز گذشته به قیمت ۷۴۴ میلیون تومان رسید و تمامی مدل‌های این خودرو در صبح امروز با کاهش قیمت روبه رو شدند.

دنا پلاس توربو ۶ سرعته در صبح امروز کاهش ۱۸ میلیون تومانی را تجربه کرد و به نرخ ۹۴۰ میلیون تومان ارزش‌گذاری شد و انواع مدل این خودرو با کاهش قیمت روبه رو شدند.

پژو پارس سفارشی ELX از محصولات پرطرفدار شرکت ایران خودرو، با افت ۱۱ میلیون تومانی به قیمت ۷۱۷ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

ساینا S دوگانه سوز از محصولات شرکت سایپا، با ریزش هفت میلیون تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۴۴۴ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

شاهین اتوماتیک G از دیگر محصولات این شرکت، با کاهش پنج میلیون تومانی به قیمت ۸۲۳ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو‌های مونتاژی

بازار خودرو‌های مونتاژی نسبت به بازار خودرو‌های داخلی تغییر کمتری را تجربه کردند.

تیگو ۸ پرو (هیبرید) و تیگو ۸ پرومکس (IE) در شمار محصولات لوکس مدیران خودرو، صبح امروز هر دو با کاهش ۱۰ میلیون تومان به ترتیب به قیمت دو میلیارد و ۹۷۰ میلیون تومان و سه میلیارد تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

آریزو ۶ پرو با افزایش ۲۰ میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و ۶۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود.

کی‌ام‌سی J۷ در شمار محصولات کرمان موتور، با کاهش ۲۷ میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به قیمت یک میلیارد و ۶۹۳ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

دیگنیتی پرستیژ از دسته محصولات جذاب مونتاژی، با رشد ۲۰ میلیون تومانی به قیمت دو میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی