تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
علیرضا سلیمی خبر داد

مجلس استعفای پزشکیان را بررسی نخواهد کرد

علیرضا سلیمی، نماینده مردم تهران و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس استعفای مسعود پزشکیان را بررسی نخواهد کرد و صرف تنفیذ برای پذیریش استعفا کفایت می‌کند.

کد خبر: ۱۶۸۳۳۷
۱۰:۰۰ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

توضیحات سخنگوی هیئت رئیسه درباره استعفای پزشکیان از مجلس

دیدارنیوز: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس، استعفای پزشکیان را بررسی نخواهد کرد و صرف تنفیذ برای پذیریش استعفا کفایت می‌کند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، نماینده مردم تهران و سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت که مجلس هیچ جلسه‌ای برای بررسی استعفای مسعود پزشکیان برگزار نخواهد کرد و صرف تنفیذ رهبر معظم انقلاب اسلامی، تائید استعفای ایشان از نمایندگی مجلس را تصدیق می‌کند.

وی گفت: با تنفیذ ایشان توسط مقام معظم رهبری، نمایندگی پزشکیان منتفی و ایشان به عنوان رئیس‌جمهور تلقی خواهد شد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی