تیتر امروز

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
دوران جدید پرسپولیس با سرمربی اسپانیایی

گاریدو: پرسپولیس همیشه عطش برد و قهرمانی را دارد

خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید تیم پرسپولیس گفت: باید برای برد و قهرمانی بجنگیم، زیرا نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم. پرسپولیس همیشه عطش برد و قهرمانی را دارد. باشگاه‌های بزرگ همیشه این دستورالعمل را دارند.

کد خبر: ۱۶۸۲۹۹
۱۴:۲۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

گاریدو

دیدارنیوز: سرمربی جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید برای برد و قهرمانی بجنگیم، زیرا نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و هواداران همیشه به برد پرسپولیس عادت دارند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، خوان کارلوس گاریدو پس از مراسم معارفه و عقد قرارداد خود با پرسپولیس، اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم سرمربیگری پرسپولیس افتخار بزرگی است و واقف هستم این باشگاه خیلی بزرگ است. تیم‌های بزرگ مشترکات زیادی با هم دارند. مهم‌ترین عامل، هواداران تیم هستند. این خیلی واضح است که پرسپولیس به دلیل هوادارانش در دنیا نامی است.

وی افزود: همانگونه که گفتم برای من نماینده این تیم بزرگ و مربی پرسپولیس بودن، افتخار واضحی است. همه باید به این افتخار کنند، اما هدف اصلی ما قهرمانی و بردن مسابقات است. این امر هم جز با بردن بازی‌ها و گام به گام رفتن به سمت قهرمانی میسر نمی‌شود.

گاریدو

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه نهایت تلاش خود را کرده و بازیکنان بزرگی داریم. من هم به عنوان سرمربی به این موضوع کمک می‌کنم و دوست دارم به تک تک بازیکنان برای بالا رفتن کیفیت‌شان کمک کنم. باید طبق سازماندهی، دیسیپلین و عملکرد خوب به این هدف برسیم. در نتیجه نهایت سعی خود را می‌کنم به برد و قهرمانی برسیم تا هواداران احساس غرور کنند.

گاریدو در مورد فعالیت نداشتن باشگاه در نقل و انتقالات توضیح داد: باشگاه روی این موضوع کار می‌کند. با مدیرعامل و حسین بادامکی حرف زدم. در تصمیم‌گیری‌های فوتبالی باید دقت کرد، حس می‌کنم هفته بعد زمان خوبی است که بازیکنان مدنظر جذب شوند. همین الان هم تیم اول قوی‌ای داریم و بسیاری از بازیکنان می‌مانند.

وی در مورد هدف‌گذاری پرسپولیس برای لیگ نخبگان آسیا و رسیدن به فینال گفت: پرسپولیس همیشه عطش برد و قهرمانی را دارد. باشگاه‌های بزرگ همیشه این دستورالعمل را دارند. برای این هدف نیاز به بازیکنان خاص داریم، بازیکنان فعلی این را می‌دانند. خیلی خوب است که با تیم‌های برنده بازی می‌کنیم و باید این فشار را مدیریت کنیم. باید برای برد و قهرمانی بجنگیم، زیرا نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و هواداران همیشه به برد پرسپولیس عادت دارند.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم که در هر بازی برنده باشیم و اینگونه می‌توان به قهرمانی دست یافت. باید قانون‌مندی در تیم داشته باشیم، بازیکنان باکیفیت، عطش قهرمانی و ما هم باید مدیریت کنیم.

وی در خصوص بازیکنانی که قراردادشان تمام شده یا فسخ کرده‌اند مثل ترابی، اسماعیلی‌فر، بیرانوند، گولسیانی و حسن، عنوان داشت: در تیم بزرگی هستیم و باشگاه روی قرارداد‌ها کار می‌کند. اطمینان دارم که تیم را طوری که باید، می‌بندیم. بازیکنانی باید به پرسپولیس بیایند که واقعا بازی در تیم را دوست دارند. بسیار مهم است بازیکنانی جذب شوند که هدف‌شان قهرمانی است. فکر می‌کنم در روز‌های آتی تیم کامل می‌شود.

گاریدو: پرسپولیس همیشه عطش برد و قهرمانی را دارد

سرمربی پرسپولیس درخصوص اینکه هواداران این تیم طاقت کسب نتایج ضعیف به ویژه در دربی را ندارند، توضیح داد: پرسپولیس همیشه تیم بزرگی بوده و دستورالعمل ما نیز بردن مسابقات است. کار خیلی سختی داریم. دربی‌ها همیشه بازی‌های مهمی هستند و من هم در دربی‌های بزرگی حضور داشته‌ام. در این مسابقات باید از لحاظ روحی هم جنگید، اما باید همه دیدار‌های مثل دربی را ببریم.

گاریدو در مورد ورود از فوتبال اسپانیا به ایران و شناخت خود از بازیکنان تصریح کرد: مهم‌ترین چیز بازیکنان هستند که باید بازی‌شان را انجام بدهند. بازیکنان باید بهترین بازی‌شان را انجام بدهند و مربی باید بداند چه بازیکنان خوبی دارد. باید هر بازیکن را در بالاترین کیفیتش بازی گرفت. فلسفه تیم‌های برنده این است که هر بازی را بجنگند و ببرند. می‌خواهم تیمم در هر خط خوب بازی کند و بازیکنان شانس داشته باشند کارشان را به نمایش بگذارند.

سرمربی پرسپولیس درمورد نامشخص بودن تقویم مسابقات فصل جدید لیگ برتر گفت: بی‌نهایت مهم است که تقویم را بدانیم و این که مسابقات چه زمانی برگزار خواهد شد. بسیار مهم است که پیش فصل را روی برنامه شروع کنیم. مهم است که تیم را بسازیم و در لحظه خوب از بازیکنان استفاده کنیم. مهم است که از نظر بدنسازی تیم را آماده کرده و کار کنیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی