تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

شمخانی به پزشکیان تبریک گفت

علی شمخانی، مشاور سیاسی رهبر انقلاب با انتشار پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را به وی و مردم کشورمان تبریک گفت.

کد خبر: ۱۶۸۲۷۸
۱۰:۳۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

شمخانی به پزشکیان تبریک گفت

دیدارنیوز: دریابان علی شمخانی مشاور سیاسی مقام معظم رهبری با انتشار پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را به وی و مردم کشورمان تبریک گفت.

متن پیام تبریک علی شمخانی بدین شرح است:

«برادر ارجمند جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم

به فضل الهی و با حضور آگاهانه مردم شریف و موقعیت شناس ایران اسلامی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان نمادی پر افتخار و پند آموز در تاریخ کشورمان به ثبت رسید.

در این انتخابات بار دیگر ثابت شد که گفتمان مردم سالاری دینی مبتنی بر آموزه‌ی ارزشمند و تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) که فرمود "میزان رای ملت است" سیاست تغییر ناپذیری است که از دل شعار استقلال، آزادی جمهوری اسلامی سر برآورده است.

بی تردید رمز اصلی پیروزی انقلاب و موفقیت‌های سترگ جمهوری اسلامی ایران در طول حیات طیبه و تاریخ ساز خود تکیه بر اراده و خواست مردم بوده و اگر چنین نبود هرگز این نظام مردمی موفق به در هم شکستن توطئه‌های دشمن و غلبه بر بحران‌های و کسب پیروزی‌های گوناگون نمی‌شد.

اینک که جنابعالی با رأی اکثریت هموطنانمان در ایران و سراسر جهان در انتخاباتی کاملا رقابتی به عنوان نهمین رییس جمهوری اسلامی ایران برگزیده شده اید ضمن تبریک اعتماد ارزنده آحاد مردم نجیب و قدر شناس ایران بزرگ به جنابعالی، توفیقات روز افزون شما در مسیر خدمت صادقانه و موثر به ملت شریف ایران و تلاش همه جانبه برای رفع مشکلات آنان با استفاده از همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور را آرزومندم.

یاد و نام همه ایثارگران، خدمتگذاران صدیق به ملک و ملت و شهیدان جاوید از برادران همرزمم شهیدان باکری تا رئیس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی را گرامی می‌داریم و از پیشگاه خداوند رحمان و رحیم آمرزش روح آن عزیزان را مسئلت می‌کنیم.

برادر شما علی شمخانی»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی