تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
به بهانه حضور در پاستور

وقتی پزشکیان مقابل استقلالی‌ها پابه‌توپ شد!

به بهانه انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس‌جمهور جدید ایران، رسانه‌های ورزشی هم به این موضوع مهم و تیتر اول رسانه‌های کشور پرداخته و حضور او مقابل استقلالی‌ها را به تصویر کشیده‌اند.

کد خبر: ۱۶۸۲۰۹
۱۰:۵۵ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

وقتی پزشکیان مقابل استقلالی‌ها پابه‌توپ شد!

دیدارنیوز: با برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، مسعود پزشکیان توانست آرای بیشتری نسبت به سعید جلیلی کسب کرده و رئیس جمهور منتخب شود.

دور دوم انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و مسعود پزشکیان با پیشی گرفتن از سعید جلیلی توانست به عنوان رئیس جمهور منتخب انتخاب شده و به زودی امور قوه مجریه را در اختیار خواهد گرفت. پزشکیان از جمله شخصیت‌های سیاسی است که به ورزش نیز علاقه خاصی داشته و خودش اهل فوتبال بازی کردن است.

هنگامی که جام پیشکسوتان موسوم به تورنمنت مرحوم یونس شکوری به میزبانی ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شد، پزشکیان بار‌ها در قالب تیم منتخب مجلس در آن به میدان رفت و اتفاقاً همانجا نشان داد خوب فوتبال بازی می‌کند. تیمی که امیدوار رضایی رئیس اسبق هیئت مدیره باشگاه استقلال هم یکی از بازیکنان آن بود و البته محمد کوثری و علی مطهری نیز در آن حضور داشتند. این عکس را که ملاحظه می‌کنید، مربوط به همان تورنمنت است که سال ۱۳۸۹ گرفته شده و مصاف تک به تک رئیس جمهور منتخب با رضا نعلچگر سرمربی اسبق استقلال را نشان می‌دهد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی