تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.
چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری/ گفتگو‌های ویژه خبری دیدارنیوز (۲۳)

پیش بینی عباس امیری‌فر، فعال سیاسی اصولگرا: مسعود پزشکیان رئیس جمهور است/ به سعید جلیلی گفتند کنار برو، نرفت

در ادامه برنامه‌های انتخاباتی دیدارنیوز در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، میزبان عباس امیری فر، فعال سیاسی اصولگرا بودیم. او پیش بینی کرد که مسعود پزشکیان، رئیس جمهور است.

کد خبر: ۱۶۸۱۸۴
۲۱:۳۲ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

 

پیش بینی عبای امیری فر، فعال سیاسی اصولگرا: مسعود پزشکیان رئیس جمهور است/ به سعید جلیلی گفتند کنار برو، نرفت

دیدارنیوزـ نسرین نیکنام: عباس امیری‌فر، فعال سیاسی اصولگرا یکی دیگر از مهمانان ویژه برنامه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود. او مشاهدات خود در شعب اخذ رای را اینگونه توضیح داد.

ویدیوی این گفت و گو را می توانید اینجا، یوتیوب و آپارات ببینید.

او در این گفت و گو روی این موضوع اشاره داشت که دلیل افزایش میزان مشارکت این است که مردم نظام و مقام معظم رهبری را قبول دارند و به کارهای تبلیغاتی شبکه های معاند مانند بی بی سی و اینترنشنال توجهی ندارند.

او میزان مشارکت در این دوره از انتخابات را بیش از ۵۰ درصد عنوان کرد و درباره تعداد آرا هم گفت: پیش بینی من این است که سعید جلیلی حدود ۱۱ میلیون و مسعود پزشکیان در بدبینامه‌ترین حالت ۱۵ میلیون رای می‌آورد، گرچه من کف آمار را گفتم.

اینطور که این فعال سیاسی اصولگرا توضیح داد: اگر اصولگریان قبل از انتخابات به اجماع می رسیدند و به نفع قالیباف کنار می رفتند، قالیباف برنده دور دوم انتخابات بود.

امیری فر تاکید کرد: به سعید جلیلی گفته بودند که به نفع قالیباف کنار برود، اول پذیرفته بود اما به دلایلی بعدا پشیمان شد و کنار نرفت و همین باعث شکست اصولگرایان در انتخابات شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی