تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

خداحافظی احساسی طارمی با پرتغالی‌ها

مهدی طارمی، ستاره تیم ملی فوتبال ایران بعد از ۴ سال حضور در پورتو، با هواداران این تیم بزرگ پرتغالی خداحافظی کرد تا برای بازی در اینتر ایتالیا آماده شود.

کد خبر: ۱۶۸۱۶۹
۱۶:۳۳ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

خداحافظی احساسی طارمی با پرتغالی‌ها

دیدارنیوز: مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با هواداران پورتو خداحافظی کرد.

مهدی طارمی که چهار فصل را در تیم فوتبال پورتو سپری کرد و در ۱۸۲ مسابقه توانست آمار ۹۱ گل و ۵۵ پاس گل از خودش بر جای بگذارد؛ در پایان فصل ۲۴-۲۰۲۳ از پرتغال رفتنی شد و به تیم اینتر پیوست.

طارمی در پایان دوران فوتبال خود در کشور پرتغال، متنی در صفحه شخصی خودش منتشر کرد.

مهاجم تیم ملی ایران در این پُست نوشت: «متأسفانه همان‌طور که آخرین فصل من با پورتو به پایان می‌رسد، دوست دارم از مربیان، هم‌تیمی‌ها و عوامل باشگاه برای کار خستگی‌ناپذیری که داشتند، تشکر کنم. به هواداران پورتو می‌گویم که شما واقعاً ویژه هستید و من قدردان هستم که این فرصت را داشتم تا این پیراهن را بپوشم و برای این تیم عالی بازی کنم.

ما چهار فصل فوق‌العاده با هم گذراندیم و بدون شک نقطه برجسته دوران بازی من بود. ما با هم بردیم و باختیم و خاطرات شاد قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی پرتغال را فراموش نمی‌کنم. ما این کار را به عنوان یک باشگاه انجام دادیم. خودم را خوش‌شانس می‌دانم که توانستم در ورزشگاهی، چون دراگائو بازی کردم. حمایت بی‌قید و شرط، شور و فضای فراموش‌نشدنی که شما در هر بازی ساختید، همیشه با من خواهد ماند. دراگائو همیشه خانه من خواهد بود.

تشکر می‌کنم که حس تعلق و حضور در یک خانواده را به من دادید. شما همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب من خواهید داشت. این باشگاه را با قلبی سنگین و نوستالژیک ترک می‌کنم، اما با این احساس وظیفه‌ای که تمام تلاشم را طی چهار سالی که با هم گذراندیم، ادا کرده‌ام. از خاطرات ویژه و لحظات فوق‌العاده زیادی را که داخل و خارج از زمین داشتیم، با خودم می‌برم.

برای من افتخار بزرگی بود که بخشی از خانواده باشگاه پورتو باشم و برای همه اعضای باشگاه آرزوی موفقیت می‌کنم. من برای همیشه طرفدار پورتو خواهم بود. من همیشه یک هوادار پورتو باقی می‌مانم. مانند ما، یکی از ما؛ ما پورتو هستیم»

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی