تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
کوپا آمریکا ۲۰۲۴

مسی پنالتی خراب کرد و عصبانی شد

لیونل مسی، اسطوره فوتبال جهان و تیم ملی آرژانتین پس از خراب کردن پنالتی برابر اکوادور در کوپا آمریکا گفت: خیلی عصبانی شدم، چون مطمئن بودم پنالتی‌ام را با ضربه چیپ به گل تبدیل خواهم کرد. قبل از زدن ضربه با دیبو و رولی (دروازه بان دوم آرژانتین) صحبت کرده بودم.

کد خبر: ۱۶۸۱۶۰
۱۳:۳۰ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

مسی پنالتی خراب کرد و عصبانی شد

دیدارنیوز: لیونل مسی ممکن بود با خراب کردن ضربه پنالتی، زمینه ساز حذف آرژانتین از کوپا آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی شود. با این حال امیلیانو مارتینز و سایر بازیکنانی که پنالتی زدند، کار خودشان را به درستی انجام دادند تا کاپیتان، خوشحال از زمین خارج شود.

لیونل مسی پس از بازی مصاحبه‌ای انجام داد و در مورد اتفاقاتی که در جریان پیروزی آرژانتین مقابل اکوادور رخ داد، صحبت کرد.

چمن بی کیفیت

می‌دانستیم که بازی دشواری پیش روی ما قرار دارد و غافلگیر نشدیم. اکوادور بازیکنان خیلی خوبی دارد. زمین چمنِ این استادیوم به ما اجازه نداد که سریع بازی کنیم و در چنین شرایطی، همیشه کار برای مدافعان راحت‌تر می‌شود.

با مارتینز همیشه شانس ما بیشتر است

دیبو (امیلیانو مارتینز) همیشه در لحظات مهم خودش را نشان می‌دهد و بهترین عملکرد را دارد. او خیلی سریع است و اعتماد به نفسش بسیار بالاست. دیبو قبل از بازی به شوخی راجع به احتمال کشیده شدن مسابقه به ضربات پنالتی صحبت می‌کرد و گفت که قرار است پنالتی بگیرد و ما هم باید خونسرد باشیم. با حضور او درون دروازه، می‌دانیم که همیشه در ضربات پنالتی نسبت به حریف شانس بیشتری داریم.

درد داشتم

درد داشتم و می‌ترسیدم که دچار مصدومیت شوم. با این حال در آخرین جلسه تمرینی، احساس خیلی بهتری داشتم و به همین دلیل توانستم در این مسابقه شرکت کنم. قبل از مسابقه، اسکالونی از من پرسید که آیا می‌توانم بازی کنم یا نه. من هم جواب مثبت دادم.

پنالتی از دست دادن، مرا عصبانی کرد

از دست دادن پنالتی؟ خیلی عصبانی شدم، چون مطمئن بودم پنالتی ام را با ضربه چیپ به گل تبدیل خواهم کرد. قبل از زدن ضربه با دیبو و رولی (دروازه بان دوم آرژانتین) صحبت کرده بودم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی