تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

رئیس عدلیه درباره انتخابات چه گفت؟

محسنی اژه‌ای، رئیس عدلیه پس از حضور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: رای بالا به رئیس‌جمهور نشان دهنده پشتوانه قوی مردمی اوست.

کد خبر: ۱۶۸۱۴۷
۱۰:۱۴ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

رئیس عدلیه

دیدارنیوز: رئیس قوه قضاییه گفت: هر قدر رای رئیس‌جمهور در انتخابات بالاتر باشد از پشتوانه بیشتر مردمی برخوردار خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای با حضور در شعبه مسجد لرزاده و بعد از انداختن رای خود به صندوق گفت: امروز روز سرنوشت سازی برای تعیین رئیس جمهور برای چهار سال آینده کشور است. هر قدر رای رئیس جمهور در انتخابات بالاتر باشد از پشتوانه بیشتر مردمی برخوردار خواهد شد.

وی ادامه داد: اگر با دید ملی و دینی و سیاسی به انتخابات ریاست جمهوری نگاه کنیم و اگر نسبت به سرنوشت و پیشرفت کشور نظر داشته باشیم باید در این انتخابات شرکت کنیم و فردی که به نظرمان اصلح است را انتخاب کنیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: رئیس جمهور مسئولیت‌های متعددی در ساختار سیاسی کشور دارد از جمله رئیس شورای عالی فضای مجازی و رئیس شورای عالی فرهنگی کشور است از این جهت نیز فرصت‌ها و تهدیدات کشور را به خوبی تشخیص می‌دهد و می‌تواند برای آن‌ها تصمیم گیری کند.

محسنی اژه‌ای خاطرنشان کرد: ارتقا یا اصلاح فضای فرهنگی و مجازی به دست رئیس جمهور انجام می‌شود.

رئیس قوه قضاییه ادامه داد: رئیس جمهور رئیس شورای عالی هماهنگی اقتصادی نیز هستند و برای رفع مسائل و مشکلات اقتصادی و معیشتی و محدودیت‌های این حوزه می‌تواند برنامه‌ریزی کند.

وی ادامه داد: رئیس جمهور، رئیس شورای عالی امنیت ملی و مسئول اجرای قانون اساسی است. رئیس جمهور برای اجرای همه اصول قانون اساسی باید تلاش کند. رعایت حقوق مردم از اصول اساسی قانون اساسی است که رئیس جمهور وظایف مهم نسبت به آن دارد.

محسنی اژه‌ای خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلات و گرفتاری‌هایی که به نظر رئیس جمهور می‌رسد و یا در حوزه‌هایی که کشور نیاز به برداشتن گام‌های بلندتری دارد، رئیس جمهور می‌تواند اقدامات موثری انجام دهد، اما همه این‌ها مشروط به مشارکت قوی مردم در انتخابات و رای بالا به رئیس جمهور است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی