تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

حمله فاضلی به جلیلی؛ عکس‌گرفتن با زنان بی‌حجاب نزدیکِ انتخابات!

محمد فاضلی، مشاور فرهنگی مسعود پزشکیان با حمله به سعید جلیلی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری نوشت: نزدیک انتخابات ریاکارانه با زنانی که حجاب آن‌ها پوشیده‌تر از مهسا امینی نیست، عکس می‌گیرد.

کد خبر: ۱۶۸۱۲۰
۱۳:۵۸ - ۱۴ تير ۱۴۰۳

حمله فاضلی به جلیلی

دیدارنیوز: محمد فاضلی، به عکس منتشرشده از سعید جلیلی با دختران واکنش نشان داد و نوشت: زنان مهم‌ترین قشری هستند که از قدرت گرفتن سعید جلیلی زیان می‌کنند. نزدیک انتخابات ریاکارانه با زنانی که حجاب آن‌ها پوشیده‌تر از مهسا امینی نیست عکس می‌گیرد.

محمد فاضلی، مشاور فرهنگی مسعود پزشکیان به عکس منتشرشده از سعید جلیلی با دختران واکنش نشان داد و نوشت: زنان مهم‌ترین قشری هستند که از قدرت گرفتن سعید جلیلی زیان می‌کنند. نزدیک انتخابات ریاکارانه با زنانی که حجاب آن‌ها پوشیده‌تر از مهسا امینی نیست عکس می‌گیرد.

حمله فاضلی به جلیلی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی