تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
نرخ ارز در ایران

دلار سرگیجه گرفت!

قیمت دلار امروز (پنجشنبه) با افزایش نزدیک به هزار تومانی کف کریدور ششم را از دست داد و یک کانال افزایش پیدا کرد. معامله‌گران معتقدند هر گاه در نظرسنجی‌ها احتمال انتخاب نامزد تند‌رو بالا می‌رود، دلار گران می‌شود.

کد خبر: ۱۶۸۱۱۷
۱۳:۲۸ - ۱۴ تير ۱۴۰۳

دلار سرگیجه گرفت!

دیدارنیوز: قیمت دلار روز پنجشنبه با افزایش ۸۰۰ تومانی بازگشایی شد. اسکناس آمریکایی در لحظه نگارش این گزارش در نیمه ابتدایی کانال اول از کریدور ششم در حال معامله است.

معامله‌گران نوسانات درهم و تتر را بیشتر از بازار ارز می‌دانند و می‌گویند ریتم حرکتی دلار در هفته اخیر به اخبار انتخابات گره خورده بود. به اعتقاد آن‌ها هر وقت احتمال انتخاب نامزد انتخاباتی تندروتر بالا می‌رفت، دلار افزایشی می‌شد و هر زمان احتمال انتخاب نامزد میانه‌رو زیاد می‌شد دلار کاهش محدودی داشت.

فعالان بازار ارز می‌گویند در هفته اخیر هیجانات القا شده باعث ایجاد تشنج در بازار ارز شد. پیشنهاد آن‌ها برای معامله‌گران این بود که خرید و فروش در بازار ارز نداشته باشند تا تکلیف انتخابات مشخص شود.

ارز‌های مهم کاهشی شدند

گفتنی است قیمت درهم امروز روی رقم ۱۶ هزار و ۶۷۰ تومانی ایستاده است و نسبت به روز چهارشنبه افزایش ۱۰۰ تومانی داشت. قیمت تتر امروز کاهش ۱۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۶۱ هزار و ۵۵۰ هزار تومانی ایستاد.

پوند انگلیس با کاهش ۲۰۰ تومانی روی قیمت ۷۸ هزار و ۱۱۰ تومانی معامله شد و یورو نیز با کاهش ۴۰۰ تومانی روی رقم ۶۶ هزار و ۱۲۰ تومانی ایستاد.

گفتنی است اسکناس دلار روز سه شنبه با رقم ۴۶ هزار و ۱۶۷ تومان و حواله دلار نیز با رقم ۴۳ هزار و ۱۰۶ تومانی عرضه شد و تغییر قیمت نداشت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی