تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

حمایت خانواده رئیسی از «جلیلی»

خانواده ابراهیم رئیسی از سعید جلیلی اعلام حمایت کرد. در بخشی از بیانیه بیت رئیسی آمده است: با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می‌توانیم» و «عزت»، به «نمی شود و نمی‌توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

کد خبر: ۱۶۸۰۸۲
۱۹:۴۷ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

حمایت خانواده رئیسی از «جلیلی»

دیدارنیوز: در آستانه دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، خانواده ابراهیم رئیسی از سعید جلیلی اعلام حمایت کرد.

متن بیانیه بیت ابراهیم رئیسی به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عزیز ایران.

سیدالشهدای خدمت با رب ادخلنی مدخل صدق وارد عرصه ریاست جمهوری شد، صادق الوعد بود، مجاهدت کرد تا به لقاء الله رسید.

کذب گویی‌ها و توهین‌ها و تخریب ها، نه تنها خدشه‌ای بر اخلاص و صفا و صداقت در حکمرانی کارآمد ایشان، وارد نمی‌کند بلکه ننگی بر پیشانی مدعیان بی انصاف، خواهد بود.

امروز اگر چه آن شهید عزیز در بین ما نیست، اما راهی که او گشود پیش روی ماست. برای تداوم پیشرفت مادی و معنوی کشور در این مسیر، از شما ملت عزیز دعوت می‌کنیم ضمن مشارکت پرشور و آگاهانه در انتخابات روز جمعه، با انتخاب درست، نگذاریم گفتمان «ما می‌توانیم» و «عزت»، به «نمی شود و نمی‌توانیم» و «عبرت» تبدیل شود.

ضمن احترام به هر دو نامزد، امید داریم برادر گرامی سعید جلیلی، با تفضل الهی و مجاهدت، بتواند با صیانت از میراث شهید جمهور در عرصه مدیریت و رعایت تقوای سیاسی، ادامه دهنده راه این عزیز کشور امام رضا علیه السلام باشد؛ و من الله التوفیق.

بیت آیت الله شهید رئیسی

۱۳تیرماه ۱۴۰۳»

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی