تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
رئیس سازمان ثبت احوال کشور اعلام کرد

رای دادن با کارت ملی یا شناسنامه

هاشم کارگر، رئیس سازمان ثبت احوال کشور از امکان رای دادن با کارت ملی یا شناسنامه و اعلام کد دستوری برای استعلام کارت ملی خبر داد.

کد خبر: ۱۶۸۰۸۰
۱۸:۵۹ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

رای دادن با کارت ملی یا شناسنامه

دیدارنیوز: رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: برای افرادی که شناسنامه قدیمی دارند جهت شرکت در دومین مرحله انتخابات ریاست جمهوری داشتن شماره‌های ملی یا کدملی کفایت می‌کند و نیازی به کارت ملی ندارند.

هاشم کارگر با تأکید بر اینکه همراه داشتن یکی از مدارک هویتی، شناسنامه یا کارت هوشمند ملی برای شرکت در انتخابات کافی است و لازم نیست که هر دو مدرک باهم ارائه شود، افزود: افرادی که شناسنامه قدیمی دارند و شناسنامه‌هایشان دست نویس بوده و قدیمی است، چنانچه کارت ملی نداشته و شماره‌های ملی یا کد ملی خود را برای شرکت در انتخابات به همراه داشته باشند، کافی است و نیازی به داشتن کارت ملی نیست.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور با بیان اینکه ادارات ثبت احوال سراسر کشور، همزمان با آغاز رسمی فرایند رأی گیری آماده رفع مشکلات هویتی مردم عزیز و پاسخگویی به استعلامات ستاد انتخابات کشور خواهند بود و این خدمت رسانی تا پایان زمان رأی گیری ادامه خواهد داشت و بالغ بر ۱۰۰۰ واحد و اداره ثبت احوال می‌شود در سراسر کشور آماده ارائه خدمات هستند، گفت: هموطنانی که تاریخ تولدشان ۱۵ تیر ۱۳۸۵ و قبل از آن است می‌توانند در انتخابات شرکت کنند.

وی با اعلام کد دستوری #۶۰۹۰*۴* برای استعلام کارت ملی افراد افزود: هموطنانی که کارت ملی خود را هنوز دریافت نکرده‌اند با وارد کردن این کد دستوری می‌توانند اطلاع پیدا می‌کنند که کارت ملی آن‌ها صادر شده یا خیر و در ادامه نیز می‌توانند روند را ادامه دهند و از طریق همین کد دستوری اعلام می‌شود که به دفتر پیشخوان و یا دفتر ثبت احوال مراجعه کرده و کارت ملی خود را دریافت کنند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی