تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.

صدیقی در فدراسیون ووشو ماندنی شد

امیر صدیقی، رئیس چهار سال گذشته فدراسیون ووشو، تک کاندیدای این انتخابات بود که با کسب ۴۹ رای از ۵۰ آرای مأخوذه مجمع، برای چهار سال آینده در سمت ریاست این فدراسیون ابقا شد.

کد خبر: ۱۶۸۰۴۳
۱۱:۲۸ - ۱۳ تير ۱۴۰۳

صدیقی در فدراسیون ووشو ماندنی شد

دیدارنیوز: امیر صدیقی با پیروزی در انتخابات، برای چهار سال آینده به عنوان رئیس فدراسیون ووشو انتخاب شد.

از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه - ۱۳ تیر ۱۴۰۳)، مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو به میزبانی هتل هما، با ریاست شروین اسبقیان، معاون توسعه ورزش قهرمانی و فرهنگی وزیر ورزش برگزار شد که در پایان، امیر صدیقی به عنوان رییس این فدراسیون در سمت خود ابقا شد.

مناف هاشمی، دبیر کل کمیته ملی المپیک، در حالی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک ایران در این مجمع حاضر شد که تا اواسط رای‌گیری، در محل برگزاری مجمع حضور نداشت و این موضوع از جمله حواشی مجمع انتخابات فدراسیون ووشو بود.

امیر صدیقی، عباس شیبک، مجتبی جانعلی، سید امیر نوری سادات و جعفر عرفانیان ۵ کاندیدای شرکت کرده در این انتخابات بودند که سه نفر از این کاندیداها، در اعتراض به روند برگزاری مجمع از حضور در محل برگزاری انتخابات خودداری کردند.

به این ترتیب امیر صدیقی، رئیس چهار سال گذشته فدراسیون ووشو، تک کاندیدای این انتخابات بود که با کسب ۴۹ رای از ۵۰ آرای مأخوذه مجمع، برای چهار سال آینده نیز در سمت ریاست این فدراسیون ابقا شد.

او در بخشی از سخنرانی خود که پیش از آغاز رای‌گیری انجام داد، اظهار کرد: ما به عنوان یک خانواده نشان دادیم که در سختی‌ها کنار یکدیگر هستیم و می‌توانیم موفقیت‌های این رشته در میادین مختلف را با همدلی ادامه دهیم.

او افزود: برخی‌ها می‌خواستند برای این رشته و خانواده ووشو مشکلاتی ایجاد کنند که خوشبختانه از انجام این کار ناکام بودند و این اتفاق خوب تنها با همدلی اعضای این مجمع و خانواده ووشو صورت گرفت. امیدوارم در سال‌های پیش رو نیز با حمایت شما عزیزان، فدراسیون پر افتخار ووشو به موفقیت‌های بیش‌تر و بزرگ‌تری دست یابد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی